חנייה לבעל תו עגלה בבית משותף - פורום ניידות

שאלה חדשה
  • נאוה גליק

נשלח ע"ינאוה גליק 18:18, 26 ביולי 2015

רכשתי זכות לדירה במסגרת קבוצת רכישה. אני בעלת תו עגלה, מתניידת רק בעזרת הקלנועית. קיבלתי רכב נכים עם רמפה מהמוסד לביטוח לאומי. לאחרונה נערכה הגרלה בין רוכשי הדירות בקבוצת הרכישה. להפתעתי התברר שדירות מסויימות הוצמדו לחניית נכים בטרם נערכה ההגרלה. לא הייתי מודעת לזה (באשמתי, לא קראתי בכתובים) אך אין הדבר מונע את זכותי לחניית נכה. אין לי אפשרות לחנות בחנייה רגילה היות ועלי להוציא רמפה ולהוריד באמצעותי את כיסא הגלגלים או הקלנועית. אשמח לשמוע מה זכויותי במקרה זה. בתודה מראש

השב
  • 13:45, 27 ביולי 2015

הקצאת חניית נכים בבניין מגורים חדש, הנה חלק מן התנאים לקבלת היתר בניה. ראה תקנות התכנון והבניה (בקשה להיתר בניה ואגרות)(תיקון מס 5), התשס"ט-2009. התקנות מדברות על הקצאת חניות נגישות ולא על הצמדתן

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

הזכויות בניידות מוקנות למוגבל בניידות אשר עקב ליקוי נוירולוגי, אורטופדי או אי ספיקה של כלי דם מוגבל ביכולת הניידות שלו. הזכויות בניידות מאפשרות לקבל הן קצבת ניידות חודשית, הן הלוואה עומדת לרכישת רכב חדש (פטור ממכס ) והן אפשרות לאיבזור הרכב בהתאם למוגבלותו של הנכה.

שאלות נפוצות ותשובות מפורום ניידות