ניהלתי אתר במשך שנתיים - פורום תביעות כספיות

שאלה חדשה
  • אתי

נשלח ע"יאתי 10:27, 28 בספטמבר 2014

שלום, ברצוני להתייעץ בנוגע לזה בניתי לחבר טוב בעצמי אתר תיירות ,אני נתתי את שם הדומיין ואת השם לאתר מעבר לזאת מילאתי אותו בתכנים תיירותיים שכתבתי בעצמי וכמו כן עיצבתי אין ספור תמונות בעזרת תוכנות עיצוב.כמו כן פתחתי פייסבוק,ערוץ יוטיוב וטוויטר לאתר. השקעתי באתר שעות וימים רבים על סמך הבטחה כי אני שותפה לכל. במשך הזמן יצאו קבוצות ועליי לציין כי איני יודעת מה מספרן בדיוק. מעבר לפעמיים שקיבלתי עמלה בסיסית הניתנת לכל אדם שמביא קבוצה לא ראיתי אגורה שחוקה לעמלי הרב. מה ניתן לעשות במצב זה?ולאיזה תחום זה שייך (נזיקין)? בברכה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

גיא סגלוביץ', עו"ד,מנהל הפורום

12:11, 28 בספטמבר 2014

שלום,

כמובן וכרגיל נסייג את התשובה. חובה לבדוק את המסמכים הרלבנטיים אשר איפיינו את הקשר שלכם. ככל שאכן הייתם שותפים, אזי אפשר לתבוע ולהציג דרישות שונות על סמך דיני השותפיות. בכלל זה, למשל, ניתן לדרוש מתן חשובונות ופירוט של ההכנסות של השותפות ועל סמך המידע הזה, לדרוש תשלום.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

מנהל הפורום: עו"ד גיא סגלוביץ'

עורך דין ונוטריון גיא סגלוביץ´, עומד בראש משרד עורכי הדין סגלוביץ' ושות'. נוסף על עיסוקו כראש המשרד,
למידע נוסף

053-9374131 חיוג
הודעה

הסכסוך הכספי הינו הסכסוך הנפוץ ביותר, כתולדה ממנו באה לעולם התביעה הכספית. מזמין עבודה, אינו רוצה לשלם בעבור עבודה שביצע, או שמה לא מדובר בחוסר רצון, אלא באי תשלום בפועל. לווה אינו מחזיר הלוואה ועוד. לא רק שמדובר בתביעות הנפוצות ביותר, מדובר במחלה הקשה ביותר אשר יכולה לתקוף עסק. פגיעה בתזרים ואי קבלת תשלום על עבודות שבוצעו, עשויה לדרדר עסק עד לסגירתו. מאידך, דרישות כספיות המוגשות כנגד מי שאינו חייב את הכסף הנתבע ממנו, גוררת את הנתבע לחשיפה כלכלית וסכנה, כי בית המשפט יחייבו בתשלום כספים. 

הסכסוך הכספי אינו מתחיל ביום הגשת התביעה. צד אשר יזהה את הסכסוך מראש, הראשון שיתחיל להיערך לאפשרות של סכסוך ולתוצאותיו, זוכה בייתרון וייתכן שיעלה בידיו למנוע את הסכוך ואת חסרון הכיס הנלווה לו.

משהתבקשתי לנהל פורום זה, אני מוצא לנכון ליעד אותו כפלטפורמה למתן מענה ראשוני לשאלות העולות בנוגע לסכסוכים הכספיים השונים. הגם שאין בפורום כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי פרטני, יש לקוות, כי נוכל לסייע ולו במקצת הנושאים.