אזרחית אנגליה - מעבר לישראל - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
  • Zohar

נשלח ע"יZohar 12:46, 15 באוגוסט 2013

שלום, אני מאורס לבחורה אנגליה (בריטית, לא יהודיה, לא דוברת עברית, מלונדון). בקרוב מאד אנחנו מתחתנים בקפריסין כשלאחר מכן אנחנו רוצים להתחיל את התהליך שלה המעבר שלה לארץ. נכון לכרגע אני פה בארץ והיא שם בלונדון ככה שהמצב לא נוח בכלל. השאלה היא כזאת... אני קלולס לחלוטין, אני לא מבין כלום בכל הנוגע למשרד הפנים ולרוב כשאני מנסה להבין דברים דרך האתר שלהם אני נתקע עם הסברים שאני אפילו לא בטוח אם הם בעברית או בארמית עתיקה שמטרתה להעיק ולעצבן. א, מה התהליך שאנחנו צריכים לעבור לאחר שאנחנו נשואים? ב, האם אנחנו יכולים לעשות זת כשהיא בארץ או שהיא צריכה להיו בלונדון (ולהגיש משם מסמכים או מה שזה לא יהיה) ג, כמה שה עולה ד, כמה זמן זה לוקח והאם בזמן הזה אנחנו יכולים להיות ביחד ה, האם יש מסמכים כגון - תעודת יושר וכו' שהיא תריכה להוציע באנגליה לפני שאנחנו מתחילים את התהליך בארץ הרעיון שלנו הו להפגש בקפריסי כשאת כל המסמכים כבר יש ברשותנו. להתחתן, לקחת כמה ימים של בית מלון, לטוב לארץ ולהתחיל את התהליך... האם זה ריאלי? תודה רבה. אני ממש מאד מאד אשמח לכל עזרה כי אני מרגיש ממש חסר עונים אל מול המערכת הלא אדיבה הזאת שלא משחררת אינפורמציה.

השב
  • 11:23, 20 באוגוסט 2013

???

nada?

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.