חברה מהפיליפינים - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
  • יוני

נשלח ע"ייוני 22:15, 8 בדצמבר 2013

חברה שלי מהפיליפינים באה לארץ ב5-11-13 וסורבה בכניסה למחרת שיחררתי אותה בערבות.שילמתי30.000 אלף ש״ח בתנאים מגבילים יציאה בלבד קבעתי תור במשרד הפנים לפתוח תיק חיים משותפים אך הם סירבו לפתוח תיק מיפני שחסרים לי מסמכים באותו יום היא טסה לפיליפינים איך אפשר להתקדם מפה? והאים אני יכול להגיש בקשה בלשכה אחרת?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

עו"ד דור פנק,מנהל הפורום

10:25, 10 בדצמבר 2013

שלום רב
    לא ניתן לפתוח תיק בלשכה אחרת רק בלשכה אליה אתה שייך.
    מרגע פתיחת התיק יש לך 45 ימים להשלים מסמכים חסרים אך עדיף לתאם תור כשאתה יודע שהמסמכים בדרך ואומתו כנדרש.
    מומלץ לפנות לייעוץ פרטני על מנת לבחון את הנסיבות שכן מרגע שכניסתו של זר סורבה הוא ברשימה השחורה של מסורבי הכניסה והוא לא יכול להכנס לישראל כ 10 שנים לפחות משכך יש לדאוג להסרתו מהרשימה לאחר הגשת הבקשה ועמידה בכל הקריטריונים.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.