הוספת שם משפחה לקטינה במשפחה חד מינית - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
  • דניאלה

נשלח ע"ידניאלה 23:07, 15 ביולי 2014

שלום יש לי אזרחות איטלקית ועל מנת להעביר אותה לבתי שנולדה בזוגיות חד מינית היה עליי לרשום אותה עם שם המשפחה שלי. בעוד שברצוננו לתת לה את שם המשפחה של זוגתי, רציתי גם אני לשנות את שם משפחתי ולאמץ את שמה. ואילו באיטלייה כיוון שהתקנות מחמירות זה לא התאפשר. האם נוכל בתום הבירוקרטיה עם איטליה לשנות או להוסיף לה את שם שם המשפחה של בת הזוג? מה תהיה הפרוצדורה? במקביל אנחנו מגישות בקשת אימוץ עם השם משפחה שלי האם יש קשר בין שם המשפחה לאישור של בקשת האימוץ ? אני מ ודה לך מראש !

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

עו"ד דור פנק,מנהל הפורום

10:10, 27 ביולי 2014

בנוגע להוספת שם הורה יכול לשנות/ להוסיף שם לקטין (באישור שני ההורים)בנוגע להליך של אימוץ בתוך המשפחה אם תזדקקי לעזרה פני אלינו ונסייע לכם שכן יש לעוה"ד דנה מגדסי נסיון רב בתחום.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.