הבעת תודה מקרב לב. - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
  • לין ואזר כלמינסקי

נשלח ע"ילין ואזר כלמינסקי 13:39, 10 בינואר 2015

דור פנק לין זוגתי לחיים ואנוכי מבקשים להודות לך ולדנה מקרב לב על ייצוגינו מול משרד הפנים והייצוג בבת הדין לעובדים זרים אשרינו שזכינו להכירך התמיכה הנפשית הייצוג המקצועי המדהים שלך נתן לנו את הכוחות להאמין בצדקתנו ומעל לכןל האדם שבך אישיות מדהימה שלא נתקלים ב יום יום, אין ספק שהמקצועיות והליווי שלך לאורך השנים וההתנהלות עזרו לנו מאוד, נסיונך לאורך השנים הוכח בגדול בשעת הצורך והעובדה שזכינו במשפט ובכך לין זוגתי ואנוכי נמשיך לחיות זה לצד זה כזוג נשוי. אין לי ספק שמי שיפנה אליך לייצוג ימצא עורך דין אכפתי אדם מדהים רגיש ואוהב האדם מאין כמותו. לין ואשר כלמינסקי - 9/2/2015

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

דור פנק,מנהל הפורום

20:01, 20 בינואר 2015

אשר היקר שמחתי לקרוא את המילים החמות, מעריך מאוד!
    שמחתי לעמוד לרשותכם ואני אתכם גם בהמשך ההליך! הוכחתם נחישות מהי וניצחתם את המערכת הבירוקרטית, מאחל לכם שנים רבות ומאושרות יחד.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.