הסדרת מעמד לאשה זרה הנשואה לישראלי - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
  • צבי

נשלח ע"יצבי 14:01, 22 בפברואר 2015

נשאתי בתאילנד .היא קבלה אשרת כניסה לחודש בשגרירות ישראל בבנגקוק .היא עתה בארץ . מסרתי מסמכי נישואין אצל לשכת האוכלוסין המקומית . נאמר לי כי עלי להאריך שהותה בארץ ואאלץ לשלם עמלה נוספת האומנם? בדקתי נוהל משרד הפנים באתר .שם נאמר כי במהלך בדיקת הבקשה יינתן למוזמן רשיון שהייה ועבודה בסוג ב1 למשך 6 חודשים .אשר במהלכם תערכנה יתר הבדיקות כנדרש..ואני שואל כיוון שנמסרו לידיהם כל המסמכים הנדרשים מדוע אני נאלץ להגיש בקשה להארכה ולשלם תשלום מיותר לדעתי . הנני להודיעכם כי זה מכבר שלמתי להם תשלום של 920 ש"ח עבור רישום מסמכי הנישואין והסדרת המעמד

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

עו"ד דור פנק,מנהל הפורום

19:49, 2 במרץ 2015

אכן בהתאם ללוח האגרות יש לשלם עבור כל הארכה למשך כל ההליך המדורג, כל שנה עבור כל הארכה או כל חידוש אשרת תייר (כל 3 חודשים)

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.