ביטול חוזה בשל הטעייה והסתרת פרטים - פורום דירה להשכרה

שאלה חדשה
  • רונן

נשלח ע"ירונן 18:48, 25 באפריל 2015

שלום לפני כשלושה חודשים לערך לקחתי בשכירות דירת סטודיו באזור האוניברסיטה שבה אני לומד שאלתי את המשכיר על תליית תמונות והוא אמר לי ליידע אותו לפני כי צריך דיבלים מיוחדים ואז שאלתי אותו אלה קירות גבס ונאמר לי שהדירה היתה מעופשת לפני לכן הוא הצמיד משטח גבס על הקיר ולא מדובר בקירות גבס המשכיר ידע שאני סטודנט ורעש זה מטרד עבורי בחתימת החוזה נודע לו גם על הפרעות קשב שיש לי באשר לרעשים חיצוניים לאחר כניסה לדירה הבנתי שמרבית הדירה קירות גבס ושכל רחש בחוץ נשמע בתוך הדירה מה שמהווה מטרד עבורי גם עם אטמים יש לציין שלא קיבלתי מידע על שיפוצים אצל השכנים משני הצדדים של הדירה כאשר מצד ימים יש מרחק של דירה מהדירה ששיפצו ביום העצמאות הוא הודיע לי בהתראה של שעה על חגיגות בשטח החצר ממש לידי עד 3 לפנות בוקר שהסתיימו לבסוף ב1:30 לערך מה שלא מאפשר לי שינה ולימודים הוא הודיעה לי כעובדה מחוץ למושכר יש מכונת כביסה ומייבש אשר עובדים ושומעים הכול בפנים איך מבטלים חוזה זה ומוכיחים שאן ישנה הטעייה על חשבון השוכר מה עושים?? תודה..

השב
  • 12:22, 27 באפריל 2015

שלום רב
    יש לבטל חוזה רק בהסכמת בעל הדירה.
    מאחר והיו לך דברים חשובים להכניס לחוזה היית צריך לדאוג לרשום אותם בחוזה ולא להסתמך על תשובות חלקיות בע"פ.
    יום העצמאות מאושר לשכנים לחגוג עד מאוחר.
    איני רואה דרך לביטול אלא בהסכמת הצדדים.
    בהצלחה,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תומר פרלמן

מנהל הפורום: עו"ד תומר פרלמן

בוגר תואר במשפטים מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים וחבר לשכת עוה"ד החל משנת 2012. את ההתמחות עשה במשרד גד
למידע נוסף

054-4532225 חיוג
הודעה

נכנסים לדירה חדשה? בעל הבית מבקש ערבויות מיוחדות? אתם קוראים את החוזה ומתלבטים אם להכנס? אין סעיף יציאה באמצע החוזה? שאלו שאלות שיכולות לסייע בהמשך המסע