ארנונה - פורום דירה להשכרה

שאלה חדשה
  • פזית סעד

נשלח ע"יפזית סעד 16:08, 4 במאי 2015

שלום לך , מזה כ - 2.5 אני ובני מתגוררים בדירה שכורה באחד ממושבי השרון. עד לפני כחודש הארנונה היתה רשומה על שמי , והיות ואני חד הורית הגיע לי הנחה של 20% בארנונה וכך היה שלמתי את הארנונה שכוללת את ההנחה סך של 720 ש"ח לחודשיים. לפני כחודש וחצי פנתה אלי בעלת הדירה ואמרה לי שהיא מעבירה את הארנונה על שמה מסיבות אישיות , ציינתי בפניה כי מגיעה לי הנחה של 20% . לפני כשבוע וחצי פנתה אלי שוב בעלת הנכס ואמרה לי שהיא שילמה את הארנונה ואני צריכה להעביר לה סך של 900 ש"ח , אמרתי לה שאני זכאית להנחה של 20% ואני מבקשת ממנה לשלם את הסך פחות 20% הנחה . ואז היא אמרה לי שהיא לא מוכנה לספוג את ההנחה ושאין לה בעיה שאני אעזוב את הדירה אם אני לא מוכנה לזה... אמרתי לה שזה לא לעניין ושאני מבקשת ממנה להתחשב במצבי כחד הורית . היא אמרה שזאת לא בעיה שלה וגם ככה היא מקבלת פחות על הדירה ממה שהיתה יכולה בפועל . שאלתי, האם זה חוקי מה שעושה בעלת הדירה ? מה עלי לעשות בנושא ? אודה לשאלתך , תודה רבה , פזית

השב
  • 11:48, 7 במאי 2015

שלום רב
    בכפוף למוסכם בחוזה ביניכם - הרי שבעיקרון הזכות להנחה קיימת עבורך.
    זה שבעלת הדירה העבירה על שמה משיקוליה - לא צריך לפגוע לך בהנחה.
    בהצלחה,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תומר פרלמן

מנהל הפורום: עו"ד תומר פרלמן

בוגר תואר במשפטים מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים וחבר לשכת עוה"ד החל משנת 2012. את ההתמחות עשה במשרד גד
למידע נוסף

054-4532225 חיוג
הודעה

נכנסים לדירה חדשה? בעל הבית מבקש ערבויות מיוחדות? אתם קוראים את החוזה ומתלבטים אם להכנס? אין סעיף יציאה באמצע החוזה? שאלו שאלות שיכולות לסייע בהמשך המסע