האם חוזה ללא סעיף יציאה חוקי? - פורום דירה להשכרה

שאלה חדשה
  • אורן

    נשלח ע"יאורן 12:52, 18 ביוני 2015

    שלום רב חתמתי על חוזה ללא סעיף יציאה האם הוא חוקי? הבנתי כי חוזה כזה נוגד את חוק השכירות והשאילה (סעיף 22) אך לא מצויין בחוזה כי הוא כפוף לחוק זה, האם עדיין אני מוגן תחת חוק זה?

    השב
  • 11:42, 23 ביוני 2015

    שלום רב
    אם אין הסכמת משכיר צריך לבקש הסכמה שלו מראש ורצוי בכתב.
    בהצלחה,

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תומר פרלמן

מנהל הפורום: עו"ד תומר פרלמן

בוגר תואר במשפטים מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים וחבר לשכת עוה"ד החל משנת 2012. את ההתמחות עשה במשרד גד
למידע נוסף

054-4532225 חיוג
הודעה

נכנסים לדירה חדשה? בעל הבית מבקש ערבויות מיוחדות? אתם קוראים את החוזה ומתלבטים אם להכנס? אין סעיף יציאה באמצע החוזה? שאלו שאלות שיכולות לסייע בהמשך המסע