בעל הבית שקרן ומטריד - פורום דירה להשכרה

שאלה חדשה
  • נטלי

נשלח ע"ינטלי 16:28, 25 באוגוסט 2013

שלום.. אני גרה בדירה שכורה וכל תשלומי המיסים על בעל הדירה הוא כותב לי בהודעות כל פעם סכום אחר שאני אמורה לשלם ומשנה סכומים כל פעם מחדש אני לא מאמינה לו! כשרציתי לשלם ביקשתי ממנו קבלה עבור החשבונות הוא אמר לי שאין לו.. זה נקרא שהוא מעלים מס? ובנוסף לשקרים שלו לגבי המיסים הגשתי תלונה על הטרדה מינית הוא הפעיל את הציק ביטחון שנתתי לו על סכום 5 אלף והמיסים עומדים על 2000 שח ביטלתי את הציק והוא מאיים שיפנה להוצאה לפועל רציתי לדעת אם הוא חייב לתת לי חשבונית על המיסים ומה הסיכונים בהוצאה לפועל .. תודה

השב
  • 11:28, 26 באוגוסט 2013

שלום רב
    לגבי תשלום המיסים - כשוכרת את יכולה לשלם ישירות את המיסים לעירייה - או פחות לברר דרכם את גובה התשלום המדוייק.
    אין חובה שבעל הדירה ימציא לך חשבונית על המיסים - אבל שיחתום בכתב ידו, כי קיבל תשלום על חודשים X Y וכו'.
    לגבי הוצאה לפועל - אם שילמת מיסים בעירייה - הרי שאין לך עוד חובה לשלם בתיק ההוצאה לפועל בשנית...את יכולה להתגונן בטענת פרעתי. אם לא שילמת מומלץ להסדיר בהקדם את החוב - כי הריביות בתיק ההוצאה לפועל הינן גבוהות והסכום יקפוץ מהר מאוד למעלה.
    בהצלחה,
    www.behore.co.il

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תומר פרלמן

מנהל הפורום: עו"ד תומר פרלמן

בוגר תואר במשפטים מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים וחבר לשכת עוה"ד החל משנת 2012. את ההתמחות עשה במשרד גד
למידע נוסף

054-4532225 חיוג
הודעה

נכנסים לדירה חדשה? בעל הבית מבקש ערבויות מיוחדות? אתם קוראים את החוזה ומתלבטים אם להכנס? אין סעיף יציאה באמצע החוזה? שאלו שאלות שיכולות לסייע בהמשך המסע