תיקונים בדירה - פורום דירה להשכרה

שאלה חדשה
  • קים

נשלח ע"יקים 08:34, 11 בדצמבר 2013

שלום רב, אני שוכרת דירה כחצי שנה, לפני חתימת החוזה כשעברנו על הדירה לא התבצע מצד המשכיר גילוי נאות על הליקויים בבית. לאחר כנסתי לדירה התברר לי כי ישנה בעיה מזה שנים בצנרת ובעלת הדירה מתנערת מטיפול בה, ומסתפקת בפתרון זמני, כמו פתיחת סתימה. המצב פוגע בהתנהלות הבית (עדי כדי כך שבמשך 3 ימים לא היה ניתן לעשות צרכים בבית) בנוסף, כעת לאחר הגשם הראשון התגלו נזילות בתקרה ומשם כמובן נוזלים מים אל תוך הבית. עוד לא פניתי אל בעלת הדירה. אבל הטיפול בזה ידוע מראש, בעלת הדירה תתחמק. מה עלי לעשות כעת ? -

השב
  • 10:27, 11 בדצמבר 2013

שלום רב
    בכפוף למוסכם בחוזה ביניכם, הרי שחלה על בעל הבית החובה לתקן את הנזילה ולכם הזכות למגורים ראויים.
    יש לפנות לבעלת הדירה בהקדם, ולחייב את בעלת הבית לתקן הנזילה בהקדם,
    אחרת המדובר פה בהפרת חוזה.
    בהצלחה,
    www.behore.co.il

תגובה
  • 10:57, 11 בדצמבר 2013

בעלת הדירה לא מעוניינת לתקן את הנזילה באופן ראוי, התיקון כרוך בתיקון גג הבניין
    הפיתרון שלה הוא לסתום את חורים מתוך הדירה , וברור שזה פיתרון זמני במהרה זה ימשיך לדלוף.
    חשוב לציין שאני חיילת משוחררת ואין לי את המשאבים לתקן את זה מכספי.
    האם יש לי עילה לתבוע ?

תגובה
  • 13:01, 11 בדצמבר 2013

שלום
    בעיקרון כן אולם יש לבחון את החזוה ביניכם.
    ממליץ להיוועץ בעו"ד באופן פרטני,
    בהצלחה,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תומר פרלמן

מנהל הפורום: עו"ד תומר פרלמן

בוגר תואר במשפטים מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים וחבר לשכת עוה"ד החל משנת 2012. את ההתמחות עשה במשרד גד
למידע נוסף

054-4532225 חיוג
הודעה

נכנסים לדירה חדשה? בעל הבית מבקש ערבויות מיוחדות? אתם קוראים את החוזה ומתלבטים אם להכנס? אין סעיף יציאה באמצע החוזה? שאלו שאלות שיכולות לסייע בהמשך המסע