תקלות חשמל בית חדש - פורום דירה להשכרה

שאלה חדשה
    נשלח ע"יגיל 08:11, 15 ביולי 2014

החל מספטמבר 2013, שכרתי עם ילדיי בית חדש בסכום לא מבוטל. במשך תקופת החורף בשל בעיות בחשמל בתוך הבית,קרי,נזילות בתוך ארון החשמל, פיצוצי חשמל באמצע הלילה וכדו' נאלצנו לישון מחוץ לבית בתשלום על מנת לאפשר תיקון הנזק בבית,כמו כן, השוכרים בתקופה של חודשיים במשך כל שבת ישבו אצלי בבית, כאשר אני נאלצתי לצאת, לטובת תיקון הנזקים בבית החדש. ראשית, האם מגיע לי פיצוי בעבור זה? כמו כן לקראת סיום חוזה, לאחר מפגש יזום ע"י השוכרים, הודיעו לי האחרונים כי אינם מבקשים שאצא מהבית ולא אמשיך להתגורר בביתם. ללא שום סיבה. הכצעקתה? שמח לתגובה בהקדם....תודה.

השב
  • 12:38, 16 ביולי 2014

שלום רב
    זכות המשכירים לסיים את החוזה בסופו - גם ללא סיבה אמיתית- כל עוד אין לך אופציה להמשך השכירות.
    לעניין השאלה ה-1 - העניין תלוי בחוזה בין הצדדים ודורש פרטים נוספים.
    בהצלחה,

תגובה
  • 09:29, 17 ביולי 2014

שלום וברכה.
    ראשית תודה על תגובתך לשאלתי הקודמת. באמצעותה הובהרו לי הדברים טוב יותר ..
    שאלה לי, לאור סיום השכירות בתום התקופה מצד המשכירים. תקופת השכירות שלי מסתיימת ב01/10/14- עד אז הבית שולם מראש במזומן. אני רוצה לצאת מהבית ב15/08/14, האם אפשרי על פי חוק שיתרת הכסף תשמש את השוכרים לצביעת הבית וסידורו כפי שחתמנו בחוזה או שמא תתכן דרישה נוספת אף על פי שאני יוצאת מוקדם לתקופת החוזה?
    אודה ך על תגובתך בהקדם.
    יום טוב, גיל.

תגובה
  • 10:10, 17 ביולי 2014

שלום
    הכל לפי המוסכם בחוזה ביניכם.
    אם הסכמתם כי השכירות תהיה עד 1/10/14 וגם תצבעי את הדירה אזי ייתכן בהחלט דרישה כזאת.
    כל שינוי צריך להיות בהסכמת הצדדים.
    בהצלחה,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תומר פרלמן

מנהל הפורום: עו"ד תומר פרלמן

בוגר תואר במשפטים מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים וחבר לשכת עוה"ד החל משנת 2012. את ההתמחות עשה במשרד גד
למידע נוסף

054-4532225 חיוג
הודעה

נכנסים לדירה חדשה? בעל הבית מבקש ערבויות מיוחדות? אתם קוראים את החוזה ומתלבטים אם להכנס? אין סעיף יציאה באמצע החוזה? שאלו שאלות שיכולות לסייע בהמשך המסע