שכירות - פורום דירה להשכרה

שאלה חדשה
  • יוני

נשלח ע"ייוני 19:24, 9 בספטמבר 2014

אני מתכוון לשכור דירה ובמידה והדירה מוצאת חן בעיני, האם נהוג לתת מקדמה /פקדון לבעל הבית כדי להבטיח את עצמי והאם במקרה כזה נהוג לעשות זכרון דברים בינינו לדוגמא לתת לו סכום מסוים על החשבון וזה יקוזז מהתשלום הראשון של השכ"ד ואם כן , איזה סכום נהוג לתת לבעל הדירה ? שאלה שניה , האם חודש זה זמן סביר להודיע לבעל הבית על כוונתי לעזוב את הדירה הנוכחית בתום התקופה החוקית ?

השב
  • 12:22, 10 בספטמבר 2014

שלום רב
    רצוי לנהל מו"מ מהיר ולחתום ישירות על חוזה השכירות. לא נהוג כ"כ לשריין דירה שכן אח"כ ישנו סיכוי שלא תסכימו על החוזה שכירות ויתחיל ויכוח אם להחזיר את הכסף ואיך.
    חודש זה זמן סביר- אבל צריך לראות מה הסכמתם בחוזה ביניכם.
    בהצלחה,

תגובה
  • 13:50, 10 בספטמבר 2014

אני חשבתי על פקדון מכיוון שרק בעוד שלושה שבועות הדירה מתפנה ולהוכיח שבכוונתי לחתום על חוזה בכניסתי לדירה.

תגובה
  • 08:17, 11 בספטמבר 2014

היי
    מומלץ ישירות לחתום על חוזה ככל שניתן שלא יהיו ויכוחים מיותרים בהמשך.
    בהצלחה,

תגובה
  • 13:51, 10 בספטמבר 2014

אני חשבתי על פקדון מכיוון שרק בעוד שלושה שבועות הדירה מתפנה ולהוכיח שבכוונתי לחתום על חוזה בכניסתי לדירה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תומר פרלמן

מנהל הפורום: עו"ד תומר פרלמן

בוגר תואר במשפטים מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים וחבר לשכת עוה"ד החל משנת 2012. את ההתמחות עשה במשרד גד
למידע נוסף

054-4532225 חיוג
הודעה

נכנסים לדירה חדשה? בעל הבית מבקש ערבויות מיוחדות? אתם קוראים את החוזה ומתלבטים אם להכנס? אין סעיף יציאה באמצע החוזה? שאלו שאלות שיכולות לסייע בהמשך המסע