לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אמיר

שינוי עילה על תלונת שווא

שלום עו"ד יאיר, אישתי התלוננה עלי במשטרה לאחר שהתרגשנו שהייתי תוקף אותה גופנית ומינית, קיבלתי עכשיו מכתב מהפרקליטות שסגרה את התיק עקב טין ראיות מספיקות.אני עובד ציבור מה עליי לעשות כדי לשנות את העילה ללא אשמה כי אני בטוח בחפותי וכמה זמן יש לי להגיש בקשה לשינוי. אשמח אם תפרט נושא זה תודה. ו

יאיר רגב

היי אמיר, אני בחופשה בחו״ל אשמח לענות לך כאשר אחזור לא מדובר בתשובה פשוטה ויש משתנים רבים בינתיים הגש בקשה לצילום כל חומר החקירה לצורך הגשת ערר על הסגירה בברכה יאיר רגב

יאיר רגב

ליתר דיוק ערר על עית סגירת התיק

אמיר

היי , מקווה שחזרת לארץ בשלום. אשמח לקבל תשובה לשאלה הקודמת ומהו הזמן המותר להגיש ערר. ורציתי לשאול בנוסף ,. האם אני יכול לתבוע את אישתי לשעבר ל לשון הרע? גם ללא שינוי עילת הסגירה? יש מיתוס שאומר אם אני מנסה לשנות עילת הסגירה או לתבוע על לשון הרע התיק יכול להיפתח מחדש וכאילו הפרקליט ינסה לעשות דווקא ויעמיד אותי לדין..אני חף מפשע ונורא נפגעתי מהתלונה שהיא העלילה לכן חשוב לי למצות איתה את הדין עד הסוף..אשמח אם תוכל לבאר נושא זה

אמיר

בנוסף אם אני לא מערר על עילת הסגירה מ"חוסר ראיות". אני עובד בבית חולים האם הרישום הפלילי הזה יכול להפריע לי לעבוד בבית חולים לציין שוב התיק נגדי נסגר מעילת חוסר ראיות. והאם לבית חולים יש גישה למאגרי המשטרה?

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום אלימות במשפחה