אשמח לתשובה ולהמלצת עורך דין - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
  • אביחי

נשלח ע"יאביחי 14:14, 10 באפריל 2014

הי יש לי שאלה אני יכול להיכנס להליך של פשיטת רגל ואז לחפש עבודה בשקט אני מחפש לא מוצא אני הולך עד שמחזירים תשובה הנשמה יוצאת ויש לי חובות 200 ומשהו אלף שזה יושב לי על הראש אני לא מרוכז בכלום אני מחפש לא קל למצוא אני עבדתי תמיד אני קיבלתי דמי אבטלה 5 חודשים ואז חיפשתי ולוקח זמן אבל אין לי ברירה חייב פשיטת רגל למה אני לא יצא מזה אני כבר השתגעתיי לא יושן בלילותלא מרוכז נהייתי חולה מזה אני בן 31

השב
  • 14:21, 10 באפריל 2014

אביחי שלומות,
    כל חייב המצוי בהליך פש"ר או בטרם נכנס בשערי ההליך, רשאי לחפש עבודה, למצוא ולהחליפה.... בכל עת כאדם רגיל.
    היתרון בהליך הפש"ר הינו שמרגע קבלת צו הכינוס ניתן צו לעיכוב הליכים כנגד כל הנושים ובכך למעשה השקט הנפשי...
    בברכת חג שמח,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.