דחוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
  • דור

נשלח ע"ידור 18:53, 7 במאי 2014

היי רוצים לתבוע על סכום קצוב מה זה היום לקחתי מהדואר תהתראה מהמשרד של העורכי דין ששלחו לי כמה זמן יש לי מה עושים אין לי איך לשלם להם באמת שאין לי מה אני עושה החוב זה 26 אלף

השב
  • 20:23, 7 במאי 2014

פני לפורום הוצל"פ

תגובה
  • 13:20, 8 במאי 2014

הי תודה אבל לא הבנתי מה זה לההגיב למכתב ההתראה למי להגיב זה מכתב מעורך דיןן רשום שם יש לי 30 יום ואז הם פונים להוצאה לפועל מתי אני מגיב?

תגובה
  • 00:11, 9 במאי 2014

רצוי שתגיב בפרק זמן של 30 יום ממועד התאריך הנקוב במכתב ההתראה. את תגובתך תשלח לעו"ד ששלח את מכתב ההתראה באמצעות הפקס ו/או דואר רשום. לידיעתך,, תוך 30 יום ממועד שליחת המכתב, רשאים לפתוח נגדך תביעה ללשכת הוצאה לפועל. בהצלחה

תגובה
  • 13:42, 11 במאי 2014

אם אינך מעוניין שהתיק יגיע להוצל"פ נסה להגיע להסדר עם עו"ד של הנושה (מי שאתה חייב לו את הכסף). אולי תוכל לפרוס את החוב בתשלומים שאתה יכול לעמוד בהם.

תגובה
  • 12:00, 8 במאי 2014

קודם נשימה עמוקה :)

***אני לא עו"ד, תורמת מהניסיון שלי***

ממה שאני מבינה בינתיים לא תבעו אותך בהוצאה לפועל... רק איימו לתבוע.
    אם אכן אתה חייב את הסכום, נסה להגיע עם העו"ד להסדר תשלומים, כך שתוכל לשלמו.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.