• ספיר

נשלח ע"יספיר 09:11, 8 במאי 2014

בוקר אור, הוכרזתי כפושטת רגל לפני כ4 חודשים. לפני כשנה וחצי רעבי חנה בחניה ורכב אחר נכנס ברכבי. לרכבי לא היה ביטוח ועדין אין לו. נאלצתי לשלם למוסך דרך חשבון ביתי 18 אלף בתשלומים. היום לאחר שנה וחצי יש ברשותי צק על שמי 15 אלף מחברת הביטוח שהחזירו לי את רוב הכסף. שאלתי מה אני עושה עם הצק,? אין ברשותי חשבון בנק כיצד אני פודה אותו?

השב
  • 12:10, 8 במאי 2014

ספיר שלומות, האם הרכב שנפגע היה בבעלותך ?
    בנוסף, במידה והוכרזת כפושטת רגל לפני 4 חודשים, היינו היית תחת צו כינוס נכסים בתקופה הרלוונטית, הווה אומר עלייך לפנות אל ביהמ"ש של הפש"ר על מנת לקבל אישור לביטול העיקול הזמני, להסביר את השתלשלות העניין, לפיו ביתך היא זו ששילמה עבור הנזק, לתמוך הבקשה באסמכתאות רלוונטיות, ואולי, רק אולי, ייעתר ביהמ"ש לשחרר את הכספים לטובת ביתך. מניסיוני, הכספים יועברו לטובת קופת הפש"ר.
    אבקש כי תואילי לפנות אלי טלפונית אנסה להכווין אותך....

תגובה
  • 21:28, 10 במאי 2014

לא ההיתי פושטת רגל בזמן התאונה, זה קרה לפני שנה וחצי, בכינוס לא דיווחתי על כך שיש לי צק שחברת הביטוח חייבת ושהיתי עדין משלמת בתשלומים למוסך.

תגובה
  • 12:19, 8 במאי 2014

את רשאית לפתוח חשבון בנק....
    לפושט רגל מותר שיהיה חשבון בנק שאינו דוויטורי.

תגובה
  • 21:26, 10 במאי 2014

כן, אךאם אפתח בבנק הדואר והפקיד את הצק ללא דיווח זאת יכולה להיות בעיה.
    הבעיה שיש לי עורך דין אך אני לא סומכת עליו כלל וכבר שילמתי לו;(

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.