תכנית פירעון - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
  • עדי

נשלח ע"יעדי 12:39, 6 בספטמבר 2014

שלום! אני בפש״ר וכרגע בצו כינוס , אני אמורה להיות מוכרזת בתקווה ממש בימים הקרובים, השופטת אמורה לתת החלטה (היה כבר דיון פשוט הנאמנת ביקשה עוד כמה מסמכים וחקירה והשופטת אישרה להמתין עם ההכרזה) כרגע הנאמנת המליצה להכריז עלי. המשפחה שלי מוכנה לעזור לי לסיים את ההליך מהר יותר ומוכנים לתת לי סכום כלשהו להצעה לתוכנית פירעון. השאלה אם אני אמורה לחכות שהשופטת תכריז עלי ואז להגיש את ההצעה לתוכנית פירעון או שעדיף לי קודם להגיש הצעה בכדי שהשופטת תכריז עלי ואולי גם תאשר במקביל את ההצעה שלי לתוכנית פירעון! תודה רבה על ההקשבה

השב
  • 13:51, 6 בספטמבר 2014

אכן כדאי להגיש הצעה לתוכנית פירעון, ברם רצוי שתעשה על ידי עו"ד הבקיא בתחום הפש"ר, כדי שתהיה ממוסמכת כנדרש וריאלית למצב הכלכלי העדכני שלך וכוללת הסתמכות על בסיס פוטנציאל ההשתכרות העתידי וכדומה.
    בהצלחה, טל גוטרמן, עו"ד

תגובה
  • 20:06, 6 בספטמבר 2014

אבל קיימת אפשרות להגיש את ההצעה כרגע , גם אם עדיין לא הוכרזתי?? (בכדי לזרז את התהליך),
    אני לא חייבת להמתין להכרזה?
    הבנתי שברגע שאוכרז אם אציע הצעה לאחר מכן אז אצטרך להמתין לדיון בפני שופט אחר, השאלה אם אגיש כבר עכשיו הצעה יש סיכוי שהשופטת שלי כיום תוכל כבר לאשר את ההצעה שלי לתכנית או שעדיין אצטרך להמתין לדיון בפני שופט אחר?

תגובה
  • 09:27, 7 בספטמבר 2014

בדיוק לזה הייתה כוונתי....
    בהצלחה

תגובה
  • 12:21, 7 בספטמבר 2014

תודה רבה על העזרה!!!

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.