חתונה תשלום לעו"ד והחזקת קטנוע - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
  • משה

נשלח ע"ימשה 18:47, 18 בינואר 2015

שלום רב, 1. אני גרוש ומשלם מזונות ומטבע הדברים לקראת פרק ב' אין ברצוני שההליך ישפיע על זוגתי. אז ברור הסכם ממון והתנהלות כיחידה כלכלית נפרדת אבל האם אני יכול להצהיר (הצהרת אמת כמובן) שאני משלם על המגורים אצלה אינני מעוניין לגור אצלה ללא השתתפות משמעותית? (כיום אני משלם שכירות וכשאגור איתה לא אצטרך לשלם). 2. אחזקת קטנוע בזמן הליך פשט"ר האם ההוצאות מותרות ונלקחות בחשבון? 3. תשלום שכ"ט לעו"ד מותר כחלק מההוצאות בהליך ומה סדר גודל התשלום והאם ניתן לשלם בתשלומים לעו"ד ? תודה רבה, משה

השב
  • 09:46, 19 בינואר 2015

משה שלומות,
    1. רצוי שיהא הסכם לפיו אתה שוכר יחדת דיור בדירת הגברת ומשלם הוצאות בגין הדיור.
    2. אחזקת קטנוע מותרת כפי שמותר להחזיק רכב.
    3. שכה"ט המשולם או ששולם בעבר.... ??? רצוי שתפנה לפגישה פרונטאלית.
    בברכה,
    טל גוטרמן, עו"ד

תגובה
  • 11:30, 19 בינואר 2015

ראשית, תודה על תגובתך.

1.אפשרי הסכם השכרת מקום לגור גם אם אנחנו מתחתנים?
    2.אחזקת קטנוע גם אם זה רק לצרכי ניידות ולא כחלק הכרחי לעבודה ? (ניתן לנסוע בתח"צ אבל לוקח זמן כמובן)
    3. שכ"ט שאשלם כשאקח עו"ד בהנחה ואפשרי לשלם בתשלומים לעו"ד .

לגבי 3 אשמח אם תשלח לי בפרטי סדר גודל של עלויות וקביעת פגישה

תודה רבה

תגובה
  • 09:39, 20 בינואר 2015

כפי שציינתי קודם לכן. פנה לקבל ייעוץ משפטי מעו"ד הבקיא בתחום בטרם תפעל....
    אתה רשאי לפנות אל הח"מ.
    טל גוטרמן, עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.