משהו קטן - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
  • רוי

נשלח ע"ירוי 15:51, 19 ביולי 2015

הי אם אני לא מוצא עבודה וכן מחפש ורשום בכל מקום ונמצא בתוכנית של לשכת תעסוקה אז יבטלו לי תהליך גם ככה אני בלי השכלה בלי ידע בכלום ואני ירוויח גרושים ואני מחפש לא מתבטל אז יכולים להחזיר אותי להוצאה לפועל שוב להיות נטל על המדינה לעבוד בשחור ולקמבן את כל העולם גם ככה עשקו אותי הבנקים ואני בלי כלום וגר ברחובות ובעצבים מסוכנים זה ההליך אם ככה זה זה עבודה בעיניים אשמח לתשובה

השב
  • 18:58, 21 ביולי 2015

רוי, עם כל הכבוד, איומים לא יעזרו לך לסיים את ההליך. נסה להשתלב במעגל העבודה כמו כל אדם אחר בגילך. אתה לא מיוחד ו/או אחר ו/או שונה מאחרים המתמודדים עם החיים. לא יזרקו אותך מהליך הפש"ר אם תראה נכונות אמיתית לחזור למעגל העבודה, וגם לעבוד במקומות עבודה מזדמנים אינו דבר פסול. הדבר החשוב ביותר עבורך הוא דיווח אמת על תעסוקתך והכנסותייך אל מול הוצאותיך. משכך, "לקמבן" לא יעזור לך..... דע כי ההליך בו אתה מצוי וההגנות שיש לך ממנו הוא הדבר הכי חשוב לך כרגע בחייך..... שמור עליו. בהצלחה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.