סליחה שאני שואל שוב - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
  • מיואש כבר

נשלח ע"ימיואש כבר 18:05, 23 ביולי 2015

אני אחדד את השאלה לכבודו כי אני לא מבין כלום אני כבר מתחרפןןן לפני שהלכתי לפשטר הגשתי מוגבל באמצעים שילמתי 4 חודשים ואז פניתי לפשטר עכשיו שני נושים בנקים לא פתחו עדיין תיק רק 4 שהם בנקים פתחו תיקים עכשיו לשאלה של התביעות חוב למה אני צריך לשלם את כל האלפי שקלים שגבו לעצמם העורכי דין של הבנקים שזה חצי מהחוב ומה עם כל מה ששילמתי כל השנים ונשארתי בלי שקל כדי לשלם רק ריביות המנהל מיוחד לא מודע לזה או שהוא שחקן כמו כולם אני כמובן רשמתי לו מכתב על זה בחקירה אני גם יגיד את זה

השב
  • 21:11, 25 ביולי 2015

בבוא הזמן תידרש להגיב לתביעות החוב אשר הוגשו כנגדך. אז תתבקש למסור את גרסתך בה תוכל לפרוס את כל משנתך בגין התביעות הנ"ל כמו גם התשלומים אשר שולמו בהוצל"פ בגינן. על הנאמן בתיק הפש"ר לבחון את טענותיך, זהו חלק מבדיקת תביעת החוב הנעשית על ידו בטרם הוא מכריע בהן. ההליך בו אתה נמצא הוא ההליך המתאים לך. בסופו של יום תקבל הפטר מן החובות ותחל בחיים חדשים כאשר אתה נקי מכל חובות העבר שלך. בהצלחה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.