פשיטת רגל? - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
  • הדס

נשלח ע"יהדס 20:56, 24 בדצמבר 2015

לפני כחצי שנה, והרבה בעקבות הפורום הזה התחלתי בהליך של פשט"ר. נקבעו לי על ידי השופטת תשלומים של 200 ש"ח לחודש. אני הבנתי מהרבה מאד אנשים שבדיון שנקבע לי לעוד שנה בערך אני מקבלת פשט"ר. עוה"ד של אחד הנושים (יש שניים) הסביר לי אתמול שאני לא מבינה כלום (ולכן כדאי לי להתפשר על סכום עתק) ובעוד שנה הדיון הוא מהראשונים בסידרה ויקבעו לי תשלומים לשנים הבאות (נניח 1000 לחודש ל10 שנים) זה נכון? מה אמור להיות בדיון בתום 18 חודש?

השב
  • 10:16, 27 בדצמבר 2015

הדס שלומות, הליך פשיטת רגל הינו הליך בהתאם ליכולות הכספיות שלך ולפוטנציאל ההשתכרות שלך, אל מול תביעות החוב אשר הוגשו בהליך הפש"ר. משכך, אייעץ לך כי לא תדברי עם באי-כוח הנושים כלל. בהליך הפש"ר את עומדת בפני עצמך ובסיוע בא-כוח מטעמך אל מול הנושים, הנאמן, והכונ"ר. בהצלחה.

תגובה
  • 19:35, 1 במאי 2016

שלום לך.
    בדיון ייקבע מהו הסכום שתצטרכי להוסיף לקופת הכינוס, אם בתשלומים או בתשלום אחד וזאת בתמורה להפטר.
    ייתכן, שבהתאם להנחיות רפורמה, תצטרכי להוסיף סכום השווה למכפלת התשלום החודשי כפול 36 חודשים נוספים בהליך וייתכן שההליך יסתיים במהלך הדיון הקרוב. הכל תלוי בנסיבות העניין וכל מקרה לגופו.
    לייעוץ משפטי מתאים, יש להתקשר עם עו"ד המתמחה בתחום.
    ערב טוב,
    דוד הוד עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.