עוד ליפשיץ המשך פניה התפרצות - פורום פלילי

שאלה חדשה
  • אהרון פרץ

נשלח ע"יאהרון פרץ 15:19, 3 באפריל 2012

זה היה בדיוק כך :היה לי חבר בעל עבר פלילי שרציתי לעזור לו בחובות מצאתי מפתח של בית ואהבתי אותו העלתי את הרעיון בעיני החבר שלהחובוצ נתתי לו אצ המפתח מידע על הבית הכל רק שבעת הפריצה הוא פורת בפועל אני לא יהיה נוכח האם אני שותף מלא לפריצה ועד כמה זה חמור האם יכול להכלל פה כלא על זה לאדם כמוני בלי עבר פלילי ?מה הסעיפים איך שהסברתי בדיוק ומידת חומרת העבירה שלי ?תודה אהרון

השב
  • 15:21, 3 באפריל 2012

גנבתי המפתח לא אהבתי...

תגובה
  • 18:30, 3 באפריל 2012

לאור העובדה כי לא היית במקום בעת ההתפרצות, אני מניחה שאפשר ותואשם בסיוע להתפרצות(סעיפים 406+31 לחוק העונשין), גניבה(סעיף 384), קשירת קשר לביצוע פשע(סעיף499(1)). לאחר הרשעה בעבירות אלה יש אפשרות שבית המשפט יגזור עונש של מאסר בפועל, אולם לאור העובדה שאין לך עבר פלילי ובהתקיים נתונים נוספים או הליך טיפולי בשירות המבחן , ישנה אפשרות אף לסיים את ההליך בעבודות שירות או בעונש קל יותר. גזר הדין תלוי במספר רב של פרמטרים מעבר לעבר נקי.  

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה אלון

מנהל הפורום: עו"ד משה אלון

מומחה למשפט הפלילי - עוסק במשפט הפלילי. קצין משטרה בדימוס. בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות ותואר
למידע נוסף

077-9968106 חיוג
הודעה

מעצר, מאסר, זימון לחקירה או רישום פלילי: בנושאים אלו ועוד, יעסוק פורום מקצועי זה, כמו גם בסוגיות של עבירות צווארון לבן, שוחד, הלבנת הון ובעוד סוגיות פליליות רבות ומוכרות בהן עוסקים עורכי דין פלילי לרבות עבירות מיתה, מין, סמים, רכוש ותקיפה בנשק חם/קר.