תכשיטים גנובים - פורום פלילי

שאלה חדשה
  • יניב 18

נשלח ע"ייניב 18 16:52, 4 באפריל 2012

השאלה שלי היא כך:לפני כחודשיים גנבתי מבית חברי את תכשיטים של אמא שלו בשביל יעני לעזור לחבר שלי. אחר בחובות האמא של החבר שממנו גנבתי תכשיטים תכשיטים בשווי 5000 שקל.אני ללא הרשעות פליליות בכלל במשטרה עד כמה חמור המעשה שלי האם מזה אפשר להכנס לבית סוהר אפילו ללא עברפלילי מה עושים מפה עד כמה זה חמור?תודה יניב

השב
  • 18:20, 4 באפריל 2012

שלום
    לא ברור באם הוגש כתב אישום נגדך. בכל מקרה רמת ענישה פלילית קשורה במספר אלמנטים, חומרת העבירה, עבר פלילי, חרטה, הליך טפולי ופיצוי הניזוק
    בית המשפט בוחן כל מקרה לגופו כאשר במקרה כפי שתיארת נושא הפיצוי או החזרת הגנוב חשוב במיוחד ויכול להשפיע רבות על העונש שינתן
    ניתן לתאם פגישה ליעוץ פרטני ללא התחייבות

תגובה
  • 19:13, 4 באפריל 2012

שלום
    לא ברור באם הוגש כתב אישום נגדך. בכל מקרה רמת ענישה פלילית קשורה במספר אלמנטים, חומרת העבירה, עבר פלילי, חרטה, הליך טפולי ופיצוי הניזוק
    בית המשפט בוחן כל מקרה לגופו כאשר במקרה כפי שתיארת נושא הפיצוי או החזרת הגנוב חשוב במיוחד ויכול להשפיע רבות על העונש שינתן
    ניתן לתאם פגישה ליעוץ פרטני ללא התחייבות

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה אלון

מנהל הפורום: עו"ד משה אלון

מומחה למשפט הפלילי - עוסק במשפט הפלילי. קצין משטרה בדימוס. בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות ותואר
למידע נוסף

077-9968106 חיוג
הודעה

מעצר, מאסר, זימון לחקירה או רישום פלילי: בנושאים אלו ועוד, יעסוק פורום מקצועי זה, כמו גם בסוגיות של עבירות צווארון לבן, שוחד, הלבנת הון ובעוד סוגיות פליליות רבות ומוכרות בהן עוסקים עורכי דין פלילי לרבות עבירות מיתה, מין, סמים, רכוש ותקיפה בנשק חם/קר.