תפסו אותי עם 2-3 גרם חשיש - פורום פלילי

שאלה חדשה
  • mashi

נשלח ע"יmashi 15:44, 26 באוגוסט 2012

שלום, אני בת 23, לפני כחודשיים תפסו אותי עם 2-3 גרם חשיש [רבע אצבע בערך], נתפסתי ע"י מאבטח בבידוק בכניסה להוצאה לפועל שנמצאת בתוך בית משפט. לקחו אותי לתחנת משטרה לחקירה, לקחו ממני תביעת אצבעות וצילמו אותי. אמרתי להם שמצאתי את הבוף ושלא הספקתי אפילו לעשן ממנו ושהוא נמצא אצלי זרוק כבר שבועיים בתיק ושכחתי מקיומו, אבל מנגד גם לא התממתי לגמרי וסיפרתי שיצא לי לעשן פה ושם כשהייתי בהודו. בחקירה אף הצעתי שיבצעו לי בדיקת סמים בו במקום כדי שיראו שבאמת לא עישנתי [אך משום מה לא ביצעו לי]. כמו כן הבעתי חרטה על המקרה... לאחר מכן שיחררו אותי ואמרו לי שיגיע אליי מכתב בדואר עד 3 חודשים. חשוב לציין שזו העבירה הראשונה שלי ומעולם לא קיבלתי אפילו דו"ח תנועה... השאלה שלי מה צפוי להירשם במכתב? האם יש סיכוי גבוה למשפט??? האם יש סיכוי שהנושא יגיע ללשכת הרווחה בעיר מגוריי וישלחו אותי לבדיקת שתן?? מה הסיכוי שימחק הרישום?? אודה לתשובה בהקדם .

השב
  • 16:25, 26 באוגוסט 2012

שלום
    כל עוד אין תיקים פלילים קודמים בכלל ישנו סיכוי סביר לסגירת תיק ראשון מהסוג שתארת.
    רצוי לפנות למדור התביעות ולבקשם מראש בבקשה מנומקת לסגור את התיק.
    בהצלחה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה אלון

מנהל הפורום: עו"ד משה אלון

מומחה למשפט הפלילי - עוסק במשפט הפלילי. קצין משטרה בדימוס. בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות ותואר
למידע נוסף

077-9968106 חיוג
הודעה

מעצר, מאסר, זימון לחקירה או רישום פלילי: בנושאים אלו ועוד, יעסוק פורום מקצועי זה, כמו גם בסוגיות של עבירות צווארון לבן, שוחד, הלבנת הון ובעוד סוגיות פליליות רבות ומוכרות בהן עוסקים עורכי דין פלילי לרבות עבירות מיתה, מין, סמים, רכוש ותקיפה בנשק חם/קר.