• דוד

נשלח ע"ידוד 04:19, 27 באוגוסט 2012

שלום רב יש לי עסק באזור ת"א לממכר מזון, מזה תקופה עומדים מס' רוכלים ומוכרים נקנקיות מחוץ למס' מועדוני בילוי בקרבת העסק שלי, מיותר לציין כי הנני נפגע כלכלי קשות מהסיםור הזה. הרוכלים יודעים כי הפיקוח העירוני מפסיק לעבוד בשעה 02:00, כך שהרוכלים מגיעים בשעה 02:10 ומוכרים עשרות לחמניות עם נקנקיות. ניסיתי להתקשר מס פעמים למשטרה והם טוענים שהטיפול הוא במסגרת הפיקוח העירוני, והם מסרבים להגיע למקום לטפל ברוכלים. דיברתי עם סגן מפקד תחנה שבתחום אחריותו האזור המדובר, שבתוקף טוען כי הפיקוח העירוני עובד 24 שעות ואין דבר כזה שהם מסיימים לעבוד בשעה 02:00. אני נופל בין הכסאות, אני משלם מיסים וארנונה באלפי שקלים אבל אף גורם לא מוכן לעזור לי. אני אדם שומר חוק ומסרב בתוקף להפוך להיות עבריין ולשבור לרוכלים את הידיים והרגליים, אבל החוק מתעלם ממני. מה עליי לעשות??

השב
  • 10:56, 28 באוגוסט 2012

עניתי על שאלה זו בעבר
    ראה למטה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה אלון

מנהל הפורום: עו"ד משה אלון

מומחה למשפט הפלילי - עוסק במשפט הפלילי. קצין משטרה בדימוס. בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות ותואר
למידע נוסף

077-9968106 חיוג
הודעה

מעצר, מאסר, זימון לחקירה או רישום פלילי: בנושאים אלו ועוד, יעסוק פורום מקצועי זה, כמו גם בסוגיות של עבירות צווארון לבן, שוחד, הלבנת הון ובעוד סוגיות פליליות רבות ומוכרות בהן עוסקים עורכי דין פלילי לרבות עבירות מיתה, מין, סמים, רכוש ותקיפה בנשק חם/קר.