תלונה על תקיפה - פורום פלילי

שאלה חדשה
  • דני

נשלח ע"ידני 14:17, 5 בספטמבר 2012

בחור שאני ביחסים עסקיים עמו, הגשי נגדי תלונה בגין תקיפה (שזרקתי עליו חפץ) הוא צלם סימניים שלטענתו נגרמו עכב זריקת החפץ על ידי. זומנתי לחקירה ושאם כמובן אמרתי שאני לא זרקתי, ושנשאלתי איך נגרמו לו הסימנים, אמרתי שאני לא יודע אבל הוא יכול לעשות את זה לעצמו כי הוא לוקה בנפשו או שאשתו זרקה עליו כי הם תמיד בסכסוכים. כרגע זה מילה מול מילה,מה יכול להיות המשך התיק ואם אני בבעיה? וגם יש לי הקלטה שבה הוא מבקש חלק של מחשב בתמורה לסגירת התיק, אם אפשר להשתמש בזה לטרפד את התלונה או להגיש תלונה נגדית. ובכלל אם יש טיפים אני אשמח לשמוע כי יש לי ילדים קטנים ולא מתאים לי כרגע תלונות שווא,עם כול ההשלכות שלה (תקיפה וגרמת חבלה חמורה וכד). נ.ב אין לי תיקים על תקיפה או משהו דומה אני מעל גיל 30 ובסך הכול אזרח שומר חוק. תודה דני

השב
  • 15:28, 5 בספטמבר 2012

שלום
    בתיקי תקיפה הכוללים לכאורה חבלות ברבים מהמקרים מגישים כתבי אישום.
    כדאי לפנות לייעוץ משפטי בכדי לפנות למשטרה מראש בבקשה לסגור את התיק
    בהצלחה

תגובה
  • 08:59, 20 בספטמבר 2012

שלום
    במקרה של תיק המבוסס על עדות מול עדות יש לבקש מהחוקר לערוך עימות ביניכם ובמסגרת זו להטיח במתלונן את טענותיך וואת הסתירות בגרסתו
    כמו כן כדאי להביא למשטרה כל ראיה התומכת בגרסתך
    שנה טובה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה אלון

מנהל הפורום: עו"ד משה אלון

מומחה למשפט הפלילי - עוסק במשפט הפלילי. קצין משטרה בדימוס. בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות ותואר
למידע נוסף

077-9968106 חיוג
הודעה

מעצר, מאסר, זימון לחקירה או רישום פלילי: בנושאים אלו ועוד, יעסוק פורום מקצועי זה, כמו גם בסוגיות של עבירות צווארון לבן, שוחד, הלבנת הון ובעוד סוגיות פליליות רבות ומוכרות בהן עוסקים עורכי דין פלילי לרבות עבירות מיתה, מין, סמים, רכוש ותקיפה בנשק חם/קר.