הותקפתי ע"י שכן מהבניין - פורום פלילי

שאלה חדשה
  • רחל

נשלח ע"ירחל 11:09, 8 בספטמבר 2012

אתמול הותקפתי ע"י שכן על רקע אוכל ששכנה אחרת הניחה לחתולים בחצר של הבניין.העברתי שהדבר אינו שייך לי ולבקשת נציג הוועד לקחתי את הקופסה כדי להחזיר לאישה המבוגרת ששמה אותה, לאורך כל הזמן האיש מדבר אלי בצורה מאיימת ומנסה להפחיד אותי בנימה העבריינית שלו ומדבר על "טיפול" בחתולים בסופו של דבר באיש אינו מחשיב לי או לנציג הוועד ובכניסתו לבניין בועת בי בידיים וממשיך לדבר אלי בגסות, והכל בעיני נציג הוועד,וכשמחזיק את בנו התינוק בידיים. מובן שהעברתי לו שאגיש תלונה במשטרה. בתחנה בקשו שאגיע ביו ראשון כדי לצמצם את ההמתנה. הייתי רוצה לדעת מה עושים אם מקרים כאלה והאם ניתן לבקש צב הרחקה הרי יש לי תינוק קטן, והתוקף ואשתו מוכרים בבניין בהתנהגותם הדורסנית. בתודה רבה רחל.

השב
  • 09:02, 20 בספטמבר 2012

שנה טובה
    במקביל לתלונה במשטרה ניתן לפנות לבית המשפט בבקשה לצו הרחקה לאור הטרדה מאיימת בדרך כלל ינתן צו לזמן קצר במעמד צד אחד ולאחר מכן יתקיים דיון במעמד שננ הצדדים
    הפרת הצו מצדו הנה עבירה פלילית
    שנה טובה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה אלון

מנהל הפורום: עו"ד משה אלון

מומחה למשפט הפלילי - עוסק במשפט הפלילי. קצין משטרה בדימוס. בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות ותואר
למידע נוסף

077-9968106 חיוג
הודעה

מעצר, מאסר, זימון לחקירה או רישום פלילי: בנושאים אלו ועוד, יעסוק פורום מקצועי זה, כמו גם בסוגיות של עבירות צווארון לבן, שוחד, הלבנת הון ובעוד סוגיות פליליות רבות ומוכרות בהן עוסקים עורכי דין פלילי לרבות עבירות מיתה, מין, סמים, רכוש ותקיפה בנשק חם/קר.