כתב אישום פלילי - פורום פלילי

שאלה חדשה
  • שמוליק

נשלח ע"ישמוליק 14:16, 28 במרץ 2013

לפני שנה לי ולאשתי הייתה תקופה לא קלה. היינו בשנה הראשונה של הנשואים, כל דבר עוד רבנו. אפילו נסענו לגור בחול חצי שנה, אחרי זה "נתקענו" עוד חצי שנה אצל ההורים. הגענו לאלימות פיזית הדדית. באחד המקרים היא קרtה למשטטרה מתוך כעס, ופעם השנייה כבר מוגש כתב אישום מאז הפעם השנייה, שבילתי לילה במאסר העניינים מאוד נרגעו. חגגנו שנתיים נישואים, וחזרנו לאהוב אד את השני מאוד בלי תנאים עברנו טיפול זוגי ופרטני וב"ה התקופה האפילה הזאת מאחוריינו אנחנו שנינו רוצים לבטל את הכתב אישום, או במקרה הגרוע להבין שלא יהיה לי רישום פלילי או אפילו שאני לא יהיה כמה חודשים במאסר..... את הכתב אישום אמורים להקריא לי בשלום בי-ם עוד שבוע. מה השלב הבא? מה עושים? אין לנו 50 אלף שקל לעורך דין..

השב
  • 16:03, 15 באפריל 2013

חשוב לשכור שרותי סניגור המומחה במשפט פלילי אשר ישב עם התביעה וינסה להגיע להסדר במידת האפשר.
    אנא צור קשר להסבר פרטני.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה אלון

מנהל הפורום: עו"ד משה אלון

מומחה למשפט הפלילי - עוסק במשפט הפלילי. קצין משטרה בדימוס. בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות ותואר
למידע נוסף

077-9968106 חיוג
הודעה

מעצר, מאסר, זימון לחקירה או רישום פלילי: בנושאים אלו ועוד, יעסוק פורום מקצועי זה, כמו גם בסוגיות של עבירות צווארון לבן, שוחד, הלבנת הון ובעוד סוגיות פליליות רבות ומוכרות בהן עוסקים עורכי דין פלילי לרבות עבירות מיתה, מין, סמים, רכוש ותקיפה בנשק חם/קר.