מחיקת רישום פלילי - פורום פלילי

שאלה חדשה
  • דויד

נשלח ע"ידויד 17:44, 29 בספטמבר 2013

שלום, התלוננתי במשטרה על מישהו שתקף אותי וגרם לי לחבלות חמורות, זיהיתי את החשוד ברחוב במקרה והבאתי למעצרו. כמו כן סיפקתי צילומי וידאו. הוזמנתי לעימות איתו אך לפני כן נחקרתי ופתחו לי תיק משום שהחשוד טען שאני זה שהתחיל ושנגרם לו נזק(מינורי לעומת הנזק שנגרם לי). עדיין לא קיבלתי תשובה לגבי המשך המקרה, ושאלתי היא מה הסיכוי שיוגש נגדי כתב אישום והאם אני יכול בשלב זה לבקש מחיקה של הרישום? נ.ב בנוסף ישנה עדות של אדם שנכח במקום שהחשוד תקף אותי. תודה רבה

השב
  • 13:12, 1 באוקטובר 2013

אם אתה זה שהתלוננת קודם אז אתה לא צריך לדאוג במיוחד אם יש לך הוכחות.
    זה שהצד השני התלונן גם, דבר זה לא צריך להדאיג אותך, זה לא נחשב לרישום פלילי אלא ל"תלונה נגדית" שהצד השני מתלונן כדי להתגונן ובמשטרה יודעים את זה. מתוך ניסיון העבר שלי עם מיקרה דומה, אתה אפילו לא תקבל טלפון מהמשטרה לגבי התלונה שלו, ושוב, זה לא יחשב לך לרישום פלילי.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה אלון

מנהל הפורום: עו"ד משה אלון

מומחה למשפט הפלילי - עוסק במשפט הפלילי. קצין משטרה בדימוס. בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות ותואר
למידע נוסף

077-9968106 חיוג
הודעה

מעצר, מאסר, זימון לחקירה או רישום פלילי: בנושאים אלו ועוד, יעסוק פורום מקצועי זה, כמו גם בסוגיות של עבירות צווארון לבן, שוחד, הלבנת הון ובעוד סוגיות פליליות רבות ומוכרות בהן עוסקים עורכי דין פלילי לרבות עבירות מיתה, מין, סמים, רכוש ותקיפה בנשק חם/קר.