פלילים בעבודה - פורום פלילי

שאלה חדשה
  • איתמר

נשלח ע"יאיתמר 17:31, 28 במרץ 2014

היי, בחודש האחרון עבדתי באופן זמני אצל מעסיק מסוים, כאשר הודעתי לו כי בסיום החודש אני עוזב את העבודה. ב2 המשמרות האחרונות שלי נשלחתי לעבוד במקום שאינו מקום האם של העבודה ושיקרתי למעסיק שלי שאני בעבודה למרות שלא נכחתי בכלל. (דיווחתי לו בטלפון שהגעתי). מספר ימים לאחר מכן התקשר אליי לשאול מה קרה ואמרתי לו שלא התייצבתי ושאני לא רוצה על זה כסף כעת הוא מאיים אליי בתלונה במשטרה על עקיצה/רמייה/נסיון גניבה האם המשטרה יכולה להתייחס לתלונה כזו? כמו כן הוא אמר לי כי הוא מוכן לוותר על על הגשת התלונה אם אני אכתוב לו מסמך שאני מוותר על השכר של כל השעות שעבדתי אצלו במהלך החודש. אשמח לקבלת תשובה

השב
  • 23:36, 29 במרץ 2014

איתמר שלום

אני סבורה שאתה צריך לקבל ייעוץ אישי הן מעורך דין פלילי והן מעורך דין שמתמחה בדיני עבודה וזאת על מנת שלא תאבד את הזכויות המגיעות לך.

בברכה,

עו״ד גלית בש

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה אלון

מנהל הפורום: עו"ד משה אלון

מומחה למשפט הפלילי - עוסק במשפט הפלילי. קצין משטרה בדימוס. בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות ותואר
למידע נוסף

077-9968106 חיוג
הודעה

מעצר, מאסר, זימון לחקירה או רישום פלילי: בנושאים אלו ועוד, יעסוק פורום מקצועי זה, כמו גם בסוגיות של עבירות צווארון לבן, שוחד, הלבנת הון ובעוד סוגיות פליליות רבות ומוכרות בהן עוסקים עורכי דין פלילי לרבות עבירות מיתה, מין, סמים, רכוש ותקיפה בנשק חם/קר.