מכתב ידוע חשוד - האם להגיב ? - פורום פלילי

שאלה חדשה
  • אלעד

נשלח ע"יאלעד 17:02, 27 במאי 2014

שלום קיבלתי מכתב מהפרקליטות שבו הם מודיעים לי שהתיק בו נחקרתי כחשוד עבר מהמשטרה אליהם, ושאני רשאי בתוך 30 יום לפנות אליהם בבקשה מנומקת מדוע יש להימנע מלהגיש נגדי כתב אישום. כמה שאלות: 1. האם לפנות בשמי או לתת לעו"ד לכתוב את המכתב בשמו כמי שמייצג אותי ? ( אציין כי אין לי עו"ד ולא הייתי בקשר עם העו"ד שמונה לי מהסניגוריה הציבורית ). 2. אם כן האם זה תפקידו של עו"ד שמונה לי מהסניגוריה ? 3. האם כדאי בכלל לכתוב תגובה ואם כן האם כדאי לחשוף בה את כל קו ההגנה שלי ואת כל טענותיי או לשמור אותם למקרה שבו אכן יוגש נגדי כתב אישום ? תודה רבה מראש למשיבים אלעד.

השב
  • 15:33, 15 ביוני 2014

אלעד שלום

אני ממליצה לך להתייעץ עם עורך דין ולמסור לו פרטים יותר ספציפיים כך שהוא יוכל לייעץ לך מה לכתוב או לכתוב את המכתב בעצמו או אפילו לפנות לפרקליטות בבקשה לקיים פגישת שימוע בעניינך.
    אם מונה לך סנגור מהסנגוריה הציבורית תוכל לשאול אותו האם הוא יכול לייצג אותה גם בהליך שימוע.

בברכה,

עו״ד גלית בש

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה אלון

מנהל הפורום: עו"ד משה אלון

מומחה למשפט הפלילי - עוסק במשפט הפלילי. קצין משטרה בדימוס. בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות ותואר
למידע נוסף

077-9968106 חיוג
הודעה

מעצר, מאסר, זימון לחקירה או רישום פלילי: בנושאים אלו ועוד, יעסוק פורום מקצועי זה, כמו גם בסוגיות של עבירות צווארון לבן, שוחד, הלבנת הון ובעוד סוגיות פליליות רבות ומוכרות בהן עוסקים עורכי דין פלילי לרבות עבירות מיתה, מין, סמים, רכוש ותקיפה בנשק חם/קר.