איומים על להרביצ - פורום פלילי

שאלה חדשה
  • פזית

נשלח ע"יפזית 17:12, 14 בפברואר 2015

בן אדם שאים להרביצ לי ולא ביצע את זה האם כדי להתלונן עליו במשטרה האם יתיחסו לזה אני התקשרתי לאישתו חברה שהיתה חברה טובה שלי לא רצתה קשר והתקשרתי אליה ובעלה ענה

השב
  • 18:17, 14 בפברואר 2015

אם את בחורה. אם את באמת חוששת שזה יקרה ומפחדת שאם יש לו עבר פלילי. כן תיגשי להגיש תלונה תספרי רק את האמת במדויק ותגידי שאת מפחדת. יזמינו אותו ויזהירו אוצו.

תגובה
  • 21:48, 14 בפברואר 2015

לא יודעת אם יש לו עבר פלילי יכול להגיד שהטרדתי את אישתו שהתקשרתי אליה לא רצתה קשר ואז המשטרה תהיה לטובתם ויכעסו עלי לא ? שאלתי מישהו מהמשפחה שלי אמר שזה נכון מה דעתך ?

תגובה
  • 09:10, 15 בפברואר 2015

תעזבי אל תיצרי קשר ותמתיני. יותר מדי דברים שאת חושבת שיקרו. לא להתקשר לא לגבר. במידה שיפנה אליך יתקשר או יבוא. תקליטי או תצלמי ותיגשי למשטרה. זו דעתי. לא לנפח דבר שלא קרה. לא צריך לחשוב מה יגיד כל אחד יכול להגיד כל רגע משהו אז מה. ברגע שאת תיהיא מאוימת תלכי למשטרה אז אז שקט.

תגובה
  • 12:28, 15 בפברואר 2015

שלום עדיף להיות בשקט בטח סתם אמר שירביצ ? בעלה של חברה שהיתה לי

תגובה
  • 21:51, 14 בפברואר 2015

לא יודעת אם ירביצ לי זה קרה מזמן לא עשה כלום חושבת שלא לא בטוחה מה דעתך?

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה אלון

מנהל הפורום: עו"ד משה אלון

מומחה למשפט הפלילי - עוסק במשפט הפלילי. קצין משטרה בדימוס. בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות ותואר
למידע נוסף

077-9968106 חיוג
הודעה

מעצר, מאסר, זימון לחקירה או רישום פלילי: בנושאים אלו ועוד, יעסוק פורום מקצועי זה, כמו גם בסוגיות של עבירות צווארון לבן, שוחד, הלבנת הון ובעוד סוגיות פליליות רבות ומוכרות בהן עוסקים עורכי דין פלילי לרבות עבירות מיתה, מין, סמים, רכוש ותקיפה בנשק חם/קר.