איחור בהעברת הדירה - פורום תביעות ליקויי בנייה

שאלה חדשה
  • יניב

נשלח ע"ייניב 18:00, 2 בנובמבר 2013

קניתי דירה מקבלן לפני שנה וחצי , כמו כן בצעתי מספר שינויים בדירה ועל כך הובהר לי וחתמתי שמועד מסירת הדירה תדחה ב 3 חודשים בגין השינויים שביצעתי וזה לא כולל את החודשיים שלקבלן יש ... בכל מקרה מועד מסירת הדירה וגם שלושת החודשים הנוספים עברו לפני יומיים. האם אני ראשי לקבל פיצויים ע"פ חוק המכר החדש החל מהחודש הבא ? כמו כן איך אני מקבל את הפיצויים ? האם עלי לערב עו"ד לטובת קבלת הפיצויים ? תודה

השב
  • 12:05, 3 בנובמבר 2013

במידה וכל ההנחות המפורטות בשאלה נכונות, הרי שמדובר בהפרה של ההתחייבויות החוזיות שהתחייב הקבלן כלפיך, ובהתאמה - קמה לך הזכות להיות מפוצה בגין הפרה זו של ההסכם.
    מומלץ שתקבל יעוץ מעו"ד לצורך העניין שכן, צדדים שמפרים הסכם וחברות קבלניות בכללן, לא ממש ששים לפצות אנשים בגין הפרות שמבוצעות על ידם.
    אתה מוזמן ליצור קשר עם משרדנו ליעוץ ספציפי יותר בטלפון 02-6246777
    בברכה
    חיים מן, עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

מנהל הפורום: עו"ד יואב סלומון

עו"ד יואב סלומון, מנהל את משרד אבניאל, סלומון ושות', עורך דין משנת 1979, בעל ניסיון רב והתמחות במשפט
למידע נוסף

053-9374435 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויות המשפטיות ואפשרויות התביעה שיש לדיירים אל מול הקבלן בכל הקשור לליקויי בנייה הן בדירה והן ברכוש המשותף.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות, כגון: כיצד להתנהל אל מול הקבלן טרם הגשת תביעה? כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? מה השוני בין תביעת דייר עבור דירתו הפרטית לעומת תביעת נציגות הבית המשותף עבור הרכוש המשותף? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.