מים חמים - פורום תביעות ליקויי בנייה

שאלה חדשה
  • רן שאולי

נשלח ע"ירן שאולי 10:17, 15 בינואר 2014

שלום, קניתי דירה חדשה מקבלן דופלקס גן בבניין של 4 קומות, למים חמים לוקח נצח להגיע מהיום הראשון, פי שלוש בכמות המים/הזמן מכל דירה אחרת שאני מכיר, לטענת הקבלן אני חתום על מיקום הדודים וההתקנה בוצע אחרי אישור מהנדס וכל שאר הסיפורים של הקבלנים, השאלה שלי היא איך יודעים כמה זמן/כמות מים צריכה לזרום לפני שמגיעים מים חמים ומי הוא בעל המקצוע בתחום שייתן תשובות או דוח לבית המשפט. שאלה שניה-אחריות אריחים האמבטיה-היא לשנתיים או לחמש? תודה רבה

השב
  • 10:52, 21 בינואר 2014

רן שלום,
    בשני העניינים שהעלית הייתי פונה למהנדס בניין שעוסק בבדיקת דירות ונכסים לפניי קנייה וממשיך משם.
    בהצלחה
    חיים מן, עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

מנהל הפורום: עו"ד יואב סלומון

עו"ד יואב סלומון, מנהל את משרד אבניאל, סלומון ושות', עורך דין משנת 1979, בעל ניסיון רב והתמחות במשפט
למידע נוסף

053-9374435 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויות המשפטיות ואפשרויות התביעה שיש לדיירים אל מול הקבלן בכל הקשור לליקויי בנייה הן בדירה והן ברכוש המשותף.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות, כגון: כיצד להתנהל אל מול הקבלן טרם הגשת תביעה? כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? מה השוני בין תביעת דייר עבור דירתו הפרטית לעומת תביעת נציגות הבית המשותף עבור הרכוש המשותף? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.