ליקויי בנייה - פורום תביעות ליקויי בנייה

שאלה חדשה
  • אורי

נשלח ע"יאורי 17:21, 23 באוקטובר 2014

שלום אני קניתי דירה מקבלן ועל פי תוכנית המכר צריך שיהיה המטבח 3.30 ס"מ על 2.75 ס"מ ובפועל המטבח הוא 3.05 על 2.75 [ירד לי 25 ס"מ שאת זה זה עבר לאחורי הדלת של פתח הבית ] ועוד דבר בחדר שינה הורים היה צריך להיות 2.95 על 3.75 ובפועל זה 2.95 על 3.53 בצד אחד של החדר ובצד השני זה 3.46 זאת אומרת הוא גם הקטין לי את החדר וגם הקיר עקום מצד לצד ב7 ס"מ מה אני צריך לעשות במצב כזה כמה לדרוש פיצוי על זה? תודה דרך אגב אי אפשר להרחיב את החדר ואת המטבח לגודל הרגיל כי יש עמודים והטעות היא בעמודי החדר והמטבח שהוזזו וקצרו את החדר והמטבח

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

יואב סלומון,מנהל הפורום

09:39, 27 באוקטובר 2014

אורי, שלום רב,
    עקרונית אתה זכאי לפיצוי, אולם במסגרת זו לא ניתן להעריך את הפיצוי שאתה זכאי לו. אם, למשל, הזמנת למטבח ריהוט שכעת לא יתאים הפיצוי אחר מאשר אם לא.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

מנהל הפורום: עו"ד יואב סלומון

עו"ד יואב סלומון, מנהל את משרד אבניאל, סלומון ושות', עורך דין משנת 1979, בעל ניסיון רב והתמחות במשפט
למידע נוסף

053-9374435 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויות המשפטיות ואפשרויות התביעה שיש לדיירים אל מול הקבלן בכל הקשור לליקויי בנייה הן בדירה והן ברכוש המשותף.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות, כגון: כיצד להתנהל אל מול הקבלן טרם הגשת תביעה? כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? מה השוני בין תביעת דייר עבור דירתו הפרטית לעומת תביעת נציגות הבית המשותף עבור הרכוש המשותף? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.