לקויי בניה בחנות - פורום תביעות ליקויי בנייה

שאלה חדשה
  • שושי

נשלח ע"ישושי 22:23, 22 בנובמבר 2014

שלום, רכשתי חנות במתחם חדש במסגרת של פינוי בינוי. רכשתי את החנות מהמפונה שעשה חוזה ממול החברה הקבלנית ואני נכנסתי לנעלי המפונה. תוכניות עבודה לא צורפו לחוזה כי לא היו עוד אז. המפונה קבל סקיצה ומגרת החנות ואת התוכניות החברה היתה אמורה להעביר למפונה דבר שלא נעשה. וכבר שנתיים אני רודפת אחריהם שימסרו את התוכניות ושוב מסרו לי את אותה סקיצה רק בהגדלה. החנות נבנתה ואני עומדת לפני מסירה. גיליתי שבמרכז החנות שגודלה 26 מ"ר ברוטו עומד עמוד עגול בקוטר של 60 ס"מ דבר שמקטין את החנות ומוריד את ערכה. מה ניתן לעשות. בנוסף הקבלן מחשב את הקיר החיצוני שהוא 50 סמ כשטח מלא בממסגרת החנות של 26. (האם זה נכון?) אשמח לקבל תשובות תודה שושי

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

יואב סלומון,מנהל הפורום

08:51, 23 בנובמבר 2014

שושי, שלום רב,
    התשובות לשאלותייך מצריכות את בדיקת החוזים.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

מנהל הפורום: עו"ד יואב סלומון

עו"ד יואב סלומון, מנהל את משרד אבניאל, סלומון ושות', עורך דין משנת 1979, בעל ניסיון רב והתמחות במשפט
למידע נוסף

053-9374435 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויות המשפטיות ואפשרויות התביעה שיש לדיירים אל מול הקבלן בכל הקשור לליקויי בנייה הן בדירה והן ברכוש המשותף.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות, כגון: כיצד להתנהל אל מול הקבלן טרם הגשת תביעה? כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? מה השוני בין תביעת דייר עבור דירתו הפרטית לעומת תביעת נציגות הבית המשותף עבור הרכוש המשותף? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.