ועדה עליונה תקנה 9 - פורום ועדות רפואיות

שאלה חדשה
  • ניסים

נשלח ע"יניסים 08:40, 16 במרץ 2014

שלום , ליפני מיספר ימים עברתי ועדה עליונה תקנה 9 ברך ימין בזימון שקיבלתי היה רשום למטה שהועדה יכולה לדון בכל הפגימות הן שנתבקשה והן שלא , אם תראה לנכון לעשות כך יהיה עליה לידע אותך שאלתי היא כזו , איך הועדה מידעת אותי בכתב או בעלפה ביום הדיון או ליפני ואם הועדה שינתי פגימה שלא בנושא ללא ידיעתי האם זה כביל ? אים אגיע לבית משפט במידה ועשו כך מה סיכוי החזרת האחוזים שהורדו ללא ידיעתי תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד מרב וייס-קרטיה

עו"ד מרב וייס קרטיה,מנהל הפורום

09:39, 16 במרץ 2014

ניסים, אם הוועדה מתכוונת לדון בפגימה שלא הוגש בגינה ערעור או בקשה להחמרת מצב או תקנה 9 וכד', עליה להודיע על כך לנכה. ההודעה נעשית , בדר"כ, בע"פ במהלך הדיון , ע"י הועדה. אם לא ניתנה הודעה על כך ע"י הוועדה, זוהי עילה לערעור .

תגובה
  • 14:22, 16 במרץ 2014

אוקיי אם הם אמורים לידע אותי בעלפה במהלך הדיון הם יכולים לטעון שידעו אותי אפילו אם לא עשו כך ?
    או שאני אמור לחתום על משהו ?
    בכל אופן אני לא אמרתי מילה אחת בידבריי על איבר אחר שהוא לא נושא הערעור

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד מרב וייס-קרטיה

עו"ד מרב וייס קרטיה,מנהל הפורום

14:30, 16 במרץ 2014

ניסים, הועדה רושמת בפרוטוקול שיידעה אותך במהלך הדיון על כוונתה.

תגובה
  • 14:41, 16 במרץ 2014

תודה על התשובה המהירה :)
    אך גם לרשום בפרוטוקול הם יכולים אחרי שעזבתי את חדר הועדה נכון?
    כי מה שקורה זה שאני אומר את דברי נבדק ויוצא והם ממשיכים בכתיבת הפרוטוקול

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

עורך דין, נוטריון ומגשר מוסמך, בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני נזיקין ובתביעות ייצוגיות. עו"ד לינדנבר
למידע נוסף

053-9374953 חיוג
הודעה

מעמדה של ועדה רפואית הוא כמעמד ערכאה שיפוטית המוסמכת לקבוע את דרגת נכותו של הנכה במשרד הביטחון. על בסיס קביעת דרגת הנכות האמורה, נקבעות הזכויות המגיעות לנכי צה"ל.
פורום זה עוסק  בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות להליכים בפני הועדות הרפואיות שבמשרד הביטחון והביטוח הלאומי. בין היתר, יהיה מענה לשאלות בענין זימון, הכנה נכונה  וייצוג בפני הועדות הרפואיות הנ"ל כולל ערעורים לועדות רפואיות עליונות (משרד הביטחון) וועדות רפואיות לעררים (ביטוח לאומי), הגשת ערעור לבית המשפט המחוזי על החלטת הועדה הרפואית העליונה (משרד הביטחון) וערעורים לבית הדין האזורי לעבודה על החלטה של ועדה רפואית לעררים (ביטוח לאומי) . 
קראו בנושאועדה רפואית: עצות מעשיות