• שימי

נשלח ע"ישימי 19:13, 22 בדצמבר 2014

היתה לי ועדה לפני חודש במלל החמרת מצב תאונת עבודה עם 13 אחוז נכות לצמיתה ותקנה 15 יש לי פגיעה בגב תחתון אס 1 אל 5 עם כאבים שמקרינים לרגל שמאל עם מגבלות לפני חודש בועדה החמרת מצב היה רק אורטופד שבדק אותי היום קיבלתי זימון לועדה לעוד שבועיים לחוות דעת מומחה נוירולוג סוג דיון לצורך חוות דעת שאלה אני יכול לדעת למה זימנו אותי לועדה עוד פעם לבדיקה נוירולוג מה ההשלכותזה לטובתי לקחתי להם צילום סיטי גב ואי אםגי רגל שמאל אבקש תשובה להמשך תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד מרב וייס-קרטיה

עו"ד מרב וייס קרטיה,מנהל הפורום

10:40, 23 בדצמבר 2014

שימי שלום, מאחר ואתה טוען להקרנות לרגל שמאל , הרי שהרופא המוסמך לדון בשאלה האם קיימת אצלך פגיעה כזו והאם היא קשורה לפגיעה בגב התחתון, הוא רופא נוירולוג שעליך להבדק על ידו.

תגובה
  • 15:03, 23 בדצמבר 2014

תודה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

עורך דין, נוטריון ומגשר מוסמך, בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני נזיקין ובתביעות ייצוגיות. עו"ד לינדנבר
למידע נוסף

053-9374953 חיוג
הודעה

מעמדה של ועדה רפואית הוא כמעמד ערכאה שיפוטית המוסמכת לקבוע את דרגת נכותו של הנכה במשרד הביטחון. על בסיס קביעת דרגת הנכות האמורה, נקבעות הזכויות המגיעות לנכי צה"ל.
פורום זה עוסק  בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות להליכים בפני הועדות הרפואיות שבמשרד הביטחון והביטוח הלאומי. בין היתר, יהיה מענה לשאלות בענין זימון, הכנה נכונה  וייצוג בפני הועדות הרפואיות הנ"ל כולל ערעורים לועדות רפואיות עליונות (משרד הביטחון) וועדות רפואיות לעררים (ביטוח לאומי), הגשת ערעור לבית המשפט המחוזי על החלטת הועדה הרפואית העליונה (משרד הביטחון) וערעורים לבית הדין האזורי לעבודה על החלטה של ועדה רפואית לעררים (ביטוח לאומי) . 
קראו בנושאועדה רפואית: עצות מעשיות