ועדה מלל - פורום ועדות רפואיות

שאלה חדשה
  • אבי

נשלח ע"יאבי 14:18, 17 בפברואר 2015

לפני שנה וחצי קבעו לי 13 אחוז לצמיתה ועדה מלל עכשו הגשתי החמרת מצב כאבי גב מקרין לרגל שמאל היתה לי ועדה לפני חודש מומחה נוירולוג בגלל שטענתי כי יש לי כאבים שמקרינים לרגל שמאל בבדיקה נורוילוג קבעו לי עוד 7 אחוזי נכות אז ביחד קבעו לי19 אחוזי נכות לצמיתה שאלתי היא האם כדאי להגיש ערעור על אחוזי הנכות לפחו ת שיתנו 20 אחוז מעלי לעשות תשובה יעוץ תודה

השב
  • 14:33, 17 בפברואר 2015

שכחתי לציין שלפני שנה וחצי שקבעו לי 13 אוזי נכות לצמיתה פלוס תקנה 15 קיבלתי מענק חד פעמי ועכשו שקבעו לי 7 אחוזי נכות נוספים כפי שצינתי בכתבה למעלה קבלתי רק על 7 אחוזי נכות מענק חד פעמי מה אני לו אמור לקבל על כול ה 19 אחוזי נכות לצמיתה ומה עם תקנה 15 לו היפעילו אותה אני לו עובד כבר שנתיים ואין לי הכנסה מה עליי לעשות האם כדאי להגיש ערעור על אחוזי נכות שקבעו לי שאלה אם אני מגיש ערעור הועדה יכולה להוריד לי את ה 19 חוזי הנכות שקבעו לי איך אפשר לעלות ל 20 אחוז לפחות תשובה יעוץ להמשך טיפול תודה ויום טוב

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

עורך דין, נוטריון ומגשר מוסמך, בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני נזיקין ובתביעות ייצוגיות. עו"ד לינדנבר
למידע נוסף

053-9374953 חיוג
הודעה

מעמדה של ועדה רפואית הוא כמעמד ערכאה שיפוטית המוסמכת לקבוע את דרגת נכותו של הנכה במשרד הביטחון. על בסיס קביעת דרגת הנכות האמורה, נקבעות הזכויות המגיעות לנכי צה"ל.
פורום זה עוסק  בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות להליכים בפני הועדות הרפואיות שבמשרד הביטחון והביטוח הלאומי. בין היתר, יהיה מענה לשאלות בענין זימון, הכנה נכונה  וייצוג בפני הועדות הרפואיות הנ"ל כולל ערעורים לועדות רפואיות עליונות (משרד הביטחון) וועדות רפואיות לעררים (ביטוח לאומי), הגשת ערעור לבית המשפט המחוזי על החלטת הועדה הרפואית העליונה (משרד הביטחון) וערעורים לבית הדין האזורי לעבודה על החלטה של ועדה רפואית לעררים (ביטוח לאומי) . 
קראו בנושאועדה רפואית: עצות מעשיות