צירוף נכויות תאונת עבודה מלל - פורום ועדות רפואיות

שאלה חדשה
  • שימי

נשלח ע"ישימי 18:50, 12 באפריל 2015

היו לי שתי תאונות עבודה היו לי שתי ועדות על החמרת מצב קיבלתי בועדת מלל על תאונה ראשונה 13 אחוז לצמיתה פלוס תקנה 15 קביעה סופי 19 אחוז לצמיתה זה גב תחתון תאונה שניה קיבלתי 15 אחוז לצמיתה פלוס תקנה 15 קביעה סופית גם 19 אחוזי נכות לצמיתה אני לו עובד האם אני זכאי לצירוף נכויות

השב
  • 07:23, 13 באפריל 2015

המשך שכחתי לציין מה המשמעות לצירוף נכויות אם תקנה 15 למה אני אמור להיות זכאי אני לוא עובד כבר שנתיים וחצי כי אני מוגבל בתנועות הגב וכתף שמאל יש לי קרע ואני עדיין בטיפולים פיזוטרפיות וזריקות מרפאת כאב וכדורים ליריקה 150 פעמיים ביום האם אני זכאי לקיצבה אפשר יעוץ תשובה תודה

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד מרב וייס-קרטיה

עו"ד מרב וייס קרטיה,מנהל הפורום

12:58, 14 באפריל 2015

ראה תשובתי מיום 3/3/15

תגובה
  • 16:24, 1 ביוני 2015

אפשר תשובה מתאריך 12 4 2015 תודה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

עורך דין, נוטריון ומגשר מוסמך, בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני נזיקין ובתביעות ייצוגיות. עו"ד לינדנבר
למידע נוסף

053-9374953 חיוג
הודעה

מעמדה של ועדה רפואית הוא כמעמד ערכאה שיפוטית המוסמכת לקבוע את דרגת נכותו של הנכה במשרד הביטחון. על בסיס קביעת דרגת הנכות האמורה, נקבעות הזכויות המגיעות לנכי צה"ל.
פורום זה עוסק  בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות להליכים בפני הועדות הרפואיות שבמשרד הביטחון והביטוח הלאומי. בין היתר, יהיה מענה לשאלות בענין זימון, הכנה נכונה  וייצוג בפני הועדות הרפואיות הנ"ל כולל ערעורים לועדות רפואיות עליונות (משרד הביטחון) וועדות רפואיות לעררים (ביטוח לאומי), הגשת ערעור לבית המשפט המחוזי על החלטת הועדה הרפואית העליונה (משרד הביטחון) וערעורים לבית הדין האזורי לעבודה על החלטה של ועדה רפואית לעררים (ביטוח לאומי) . 
קראו בנושאועדה רפואית: עצות מעשיות