הרופא בוועדה ניסה לערער אותי - פורום ועדות רפואיות

שאלה חדשה
  • מרגלית

נשלח ע"ימרגלית 21:57, 26 ביוני 2016

שלום רב,אני מקבלת כבר חמש וחצי שנים נכות נפשית זמנית,עד לפני שנתיים זה היה מאה אחוז גם נכות וגם אי כושר, לפני שנתיים הורידו לי את זה ל100 אחוז נכות ו60 אחוזים אי כושר, הייתי בוועדה רפואית אתמול והרופאה פשוט ניסתה לערער אותי ולא הצלחתי בכלל להגיד לה את התחושות שלי ואת התסמינים באמת, אני מרגישה הרגשה נוראית של פספוס וחוסר אונים, הפסיכיאטרית הקבועה רשמה שאיני יכולה לעבוד כעת ואת התלונות שלי, האם הסיכויים שלי להמשיך לקבל את הקצבה הם גבוהים בהתחשב בהמלצות הרופאה המטפלת למרות שהוועדה הייתה נוראית ולא משכנעת בעליל??האם הרופאה בוועדה חייבת לתת לי את הנכות בגלל שהרופאה המטפלת רשמה שאיני יכולה לעבוד כעת?נידמה שפשוט כל המילים ברחו לי מהראש ואני ממש מכה על חטא..

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

דותן לינדנברג - משרד עורכי דין,מנהל הפורום

08:38, 27 ביוני 2016

מרגלית שלום רב., את יכולה להגיש ערר על קביעת הועדה.,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

עורך דין, נוטריון ומגשר מוסמך, בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני נזיקין ובתביעות ייצוגיות. עו"ד לינדנבר
למידע נוסף

053-9374953 חיוג
הודעה

מעמדה של ועדה רפואית הוא כמעמד ערכאה שיפוטית המוסמכת לקבוע את דרגת נכותו של הנכה במשרד הביטחון. על בסיס קביעת דרגת הנכות האמורה, נקבעות הזכויות המגיעות לנכי צה"ל.
פורום זה עוסק  בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות להליכים בפני הועדות הרפואיות שבמשרד הביטחון והביטוח הלאומי. בין היתר, יהיה מענה לשאלות בענין זימון, הכנה נכונה  וייצוג בפני הועדות הרפואיות הנ"ל כולל ערעורים לועדות רפואיות עליונות (משרד הביטחון) וועדות רפואיות לעררים (ביטוח לאומי), הגשת ערעור לבית המשפט המחוזי על החלטת הועדה הרפואית העליונה (משרד הביטחון) וערעורים לבית הדין האזורי לעבודה על החלטה של ועדה רפואית לעררים (ביטוח לאומי) . 
קראו בנושאועדה רפואית: עצות מעשיות