וועדה רפואית - פורום ועדות רפואיות

שאלה חדשה
 • יעל

  נשלח ע"ייעל 14:45, 31 בדצמבר 2012

  שלום הייתי היום בוועדה רפואית מרוב התרגושתי רציתי להוסיף עוד כמה פרטים בנוגע למחלה שלי ומרוב ההתרגשות שכחתי להוסיף כמה דברים אנא עיזרו לי מה אפשר לעשות הוועדה כבר היתה וזה פעם ראשונה בתודה מראש יעל

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד מרב וייס-קרטיה

  מרב וייס קרטיה, עו"ד,מנהל הפורום

  08:58, 1 בינואר 2013

  יעל שלום, סביר להניח שהועדה נתנה את החלטתה בתיק שלך במועד הועדה. אם את מעוניינת , את יכולה לשלוח מכתב למל"ל להוסיף את הפרטים ששכחת, אם כי , כאמור, לא נראה לי שהחומר יעבור לועדה כי היא סיימה את תפקידה. בכל מקרה, על כל ועדה ניתן להגיש ערעור ואם החלטת הועדה לא תניח דעתך, תוכלי להגיש ערעור לועדה לערערים ובהודעת הערעור תרשמי את כל התלונות שלך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

עורך דין, נוטריון ומגשר מוסמך, בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני נזיקין ובתביעות ייצוגיות. עו"ד לינדנבר
למידע נוסף

053-9374953 חיוג
הודעה

מעמדה של ועדה רפואית הוא כמעמד ערכאה שיפוטית המוסמכת לקבוע את דרגת נכותו של הנכה במשרד הביטחון. על בסיס קביעת דרגת הנכות האמורה, נקבעות הזכויות המגיעות לנכי צה"ל.
פורום זה עוסק  בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות להליכים בפני הועדות הרפואיות שבמשרד הביטחון והביטוח הלאומי. בין היתר, יהיה מענה לשאלות בענין זימון, הכנה נכונה  וייצוג בפני הועדות הרפואיות הנ"ל כולל ערעורים לועדות רפואיות עליונות (משרד הביטחון) וועדות רפואיות לעררים (ביטוח לאומי), הגשת ערעור לבית המשפט המחוזי על החלטת הועדה הרפואית העליונה (משרד הביטחון) וערעורים לבית הדין האזורי לעבודה על החלטה של ועדה רפואית לעררים (ביטוח לאומי) . 
קראו בנושאועדה רפואית: עצות מעשיות