ועדות רפואית - פורום ועדות רפואיות

שאלה חדשה
 • אבי

  נשלח ע"יאבי 19:58, 17 בינואר 2013

  ברצוני לשאול האם ועדה של שירותים מיוחדים יכולה להשפיע על קביעת הנכות הכללית? ואם בהתחלה התביעה נתנו לי 3 חודשים ואחרי זה הפסיקו ומאז לא הגשתי תביעה חוזרת האם יש אפשרות לאי אישור קצבת שירותים מיוחדים מפני שלא הגשתי מעל שנה וחצי? והאם ניתן להגיש תביעה על תקופה מסויימת או שהם בועדה יקבעו אם בכלל מגיע לי רטרו?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד מרב וייס-קרטיה

  עו"ד מרב וייס קרטיה,מנהל הפורום

  11:18, 21 בינואר 2013

  יעקב, אם מצבך לא השתנה והנך סבור כי יש מקום להגיש בקשה לשירותים מיוחדים ,כדאי לעשות זאת. אם בקשתך תתקבל, ניתן לאשר רטרו עד 6 חודשים.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

עורך דין, נוטריון ומגשר מוסמך, בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני נזיקין ובתביעות ייצוגיות. עו"ד לינדנבר
למידע נוסף

053-9374953 חיוג
הודעה

מעמדה של ועדה רפואית הוא כמעמד ערכאה שיפוטית המוסמכת לקבוע את דרגת נכותו של הנכה במשרד הביטחון. על בסיס קביעת דרגת הנכות האמורה, נקבעות הזכויות המגיעות לנכי צה"ל.
פורום זה עוסק  בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות להליכים בפני הועדות הרפואיות שבמשרד הביטחון והביטוח הלאומי. בין היתר, יהיה מענה לשאלות בענין זימון, הכנה נכונה  וייצוג בפני הועדות הרפואיות הנ"ל כולל ערעורים לועדות רפואיות עליונות (משרד הביטחון) וועדות רפואיות לעררים (ביטוח לאומי), הגשת ערעור לבית המשפט המחוזי על החלטת הועדה הרפואית העליונה (משרד הביטחון) וערעורים לבית הדין האזורי לעבודה על החלטה של ועדה רפואית לעררים (ביטוח לאומי) . 
קראו בנושאועדה רפואית: עצות מעשיות