ועדה עליונה לקרנות הפנסייה . - פורום ועדות רפואיות

שאלה חדשה
 • מירי

  נשלח ע"י מירי 15:53, 16 ביוני 2013

  תודה על עצתך , בפעם הקודמת עשיתי בדיוק זאת , גם הבאתי מרופא ממחה התעסוקה בעל שם מכתב מפורט גם ניסחתי את הנקודות החשובות שהתעלמו מהם בכתב וצירפתי לכל אחד מסמכים רפואיים רלוונטים. לא אפשרו לי לקרוא מהכתב סירבו לקחת חומר נוסף ממני , פרט למכתב מרופא התעסוקה . הם כתבו שהם מקבלים את דעתו שאנני יכולה לעבוד במקצועי [ אך לא פסקו אחוזי נכות ] אך טענו שיכולה לעבוד כפקידה במשרה מלאה [אני אחות מוסמכת ] בוועדת הערעור שוב לא איפשרו לקרוא מדף שהכנתי מסודר ומקוצר וטענו כאמור שהם לא רופאים ורק הוועדה העליונה תוכל לקבוע , כאמור בדיעבד התברר ש שוב הם שלחו את המסמכים הרפואיים ואנני יודעת איזה ? האם מניסיון שלך הוועדה הזו אובייקטיבית יותר ? איך אני יכולה לשלוח מסמכים ולהבטיח שיקחו ממני את המסמכים החדשים?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד מרב וייס-קרטיה

  עו"ד מרב וייס קרטיה,מנהל הפורום

  11:21, 17 ביוני 2013

  מרי, כמו שאמרתי בתשובתי הקודמת, יש לשלוח לועדה את כל המסמכים שאת מעוניינת להסתמך עליהם בדואר (אפשר רשום) וגם להגישם ידנית לועדה. אם הועדה לא מאפשרת לך להגיש מסמכים, תבקשי שהדבר יירשם בפרוטוקול. בערעור תוכלי לטעון כי לא אפשרו לך לטעון טענות או להגיש מסמכים.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

עורך דין, נוטריון ומגשר מוסמך, בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני נזיקין ובתביעות ייצוגיות. עו"ד לינדנבר
למידע נוסף

053-9374953 חיוג
הודעה

מעמדה של ועדה רפואית הוא כמעמד ערכאה שיפוטית המוסמכת לקבוע את דרגת נכותו של הנכה במשרד הביטחון. על בסיס קביעת דרגת הנכות האמורה, נקבעות הזכויות המגיעות לנכי צה"ל.
פורום זה עוסק  בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות להליכים בפני הועדות הרפואיות שבמשרד הביטחון והביטוח הלאומי. בין היתר, יהיה מענה לשאלות בענין זימון, הכנה נכונה  וייצוג בפני הועדות הרפואיות הנ"ל כולל ערעורים לועדות רפואיות עליונות (משרד הביטחון) וועדות רפואיות לעררים (ביטוח לאומי), הגשת ערעור לבית המשפט המחוזי על החלטת הועדה הרפואית העליונה (משרד הביטחון) וערעורים לבית הדין האזורי לעבודה על החלטה של ועדה רפואית לעררים (ביטוח לאומי) . 
קראו בנושאועדה רפואית: עצות מעשיות