בדיקה אם לאזרח רומני יש רכוש ברומניה - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
  • נדב

נשלח ע"ינדב 09:45, 19 במרץ 2013

שלום, ישנו אדם שחייב לי כסף. אני מעוניין לקבל אישור רשמי מקביל לנסח טאבו, לגבי קרקעות שיש ברשותו ברומניה. אני לא יודע איפה בדיוק נמצאת הקרקע (לא יודע רחוב, אבל יודע לצייר במפה איפה זה נמצא.) האם הבדיקה אפשרית? כמה זה אמור לעלות?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

חיים ינאי עו"ד,מנהל הפורום

11:49, 21 במרץ 2013

שלום רב,
    כאשר לא יודעים בדיוק את הכתובת המדוייקת של הנכס, קשה מאוד לקבל פרטים בקשר לבעלות.
    גם כשיודעים את הכתובת המדוייקת, לא כל הנכסים רשומים בטאבו ואז לא ניתן להוציא נסח אלא רק רישומים עקיפים על הבעלות.
    מכל מקום המקרה שלך מסובך והעלות היא 10,000 ש"ח.

תגובה
  • 16:25, 29 במרץ 2013

תודה על התשובה,
    הייתה חברה שהחזיקה את הנכס ברומניה. החברה פורקה והנכס נרשם לא בצורה חוקית על אחד מבעלי המניות (לא על שם כולם).
    במידה ואחר כך הנכס נמכר - עו"ד רומני אמר לי שאפשר להגיש ערעור תוך 15 יום על הפרוק והרישום הלא חוקי. ואז הממשלה מבטלת את העסקה, המגרש הולך למכירה פומבית והכסף מהמכירה מתחלק בין מחזיקי המניות, האם זה נכון?

בתודה,
    נדב.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.