סדר חתימות - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
  • ליאת

נשלח ע"יליאת 19:15, 19 באוגוסט 2013

שלום , אמי אזרחית רומניה ,נולדה ברומניה שלא איבדה את אזרחותה . אני ביתה נולדתי בארץ וכעת אני רוצה להסדיר עניין של דרכון ואזרחות. אמרו לי בשגרירות הרומנית שאני צריכה : 1. אישור על אזרחות ישראלית שלי ושל אמי. 2. אישור ממרשם האוכלוסין של ושל אמי. 3. תעודת לידה של הארץ. ודרכונים ישראלים כמובן. אני לא זוכרת מה סדר החותמות שצריך להעביר אותם. אמרו לי חותמת נוטריונית, חותמת של בית המשפט המחוזי ואחד של משרד החוץ מה סדר החותמות שאני צריכה להעביר? האם יבדקו אם אני יודעת רומנית לפני שיתנו לי דרכון? ואם כן, באיזה רמה? איפה אני יכולה למצוא את נוסח השבועה הרומנית שצריך להישבע? בברכה, ליאת.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

חיים ינאי עו"ד,מנהל הפורום

12:47, 22 באוגוסט 2013

לפי התיאור שלך נראה כי אמא שלך איבדה את האזרחות.
    חותמות האפוסטיל שמים על מסמכים מקוריים וגם על אישורי תרגום של הנוטריון.
    לפני הדרכון יש עניין של קבלת האזרחות וגם שם עלולים לבדוק אם את יודעת רומנית.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.