מסמכים נחוצים ותהליך. - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
  • נוי

נשלח ע"ינוי 18:53, 2 באוקטובר 2013

סבא, סבתא ואבא שלי נולדו כולם ברומניה ועלו יחד לישראל בשנת 1973. סבא שלי נפטר ולא ידוע לי אם הייתה לו אזרחות או לא אבל מכיוון שלסבתי יש אז אני מניחה שגם לו הייתה. אילו מסמכים אני אצטרך להגיש? כמה זמן לוקח התהליך ואיך הולך התהליך בכללי? אשמח לתשובה מפורטת עם המידע הנחוץ.

השב
  • 18:56, 2 באוקטובר 2013

בהמשך לשאלה, האם צריך לשלוט בשפה?

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

חיים ינאי עו"ד,מנהל הפורום

09:22, 3 באוקטובר 2013

את אומרת שלסבתא שלך יש אזרחות במה זה מוכח?
    אם אין לה אזרחות אז היא צריכה קודם כל לבקש אזרחות, להסדיר רישום פרטים אישיים ברומניה ואחר כך אמא שלך ואחר כך את.
    הזמן הנחוץ נובע מהאזרחות של סבתא אם היית שולחת לי מסמך המוכיח את אזרחותה של סבתא הייתי יכול להתייחס לזמן שלוקח קבלת האזרחויות של האחרים.
    צריך ידיעת מה של השפה הרומנית

תגובה
  • 22:10, 6 באוקטובר 2013

לא ראיתי במו עיניי אבל זה מה שהיא אמרה לי.
    אבל נצא מנקודת הנחה שכן יש לה וגם לסבא שלי שנפטר אבל לאבא שלי אין.
    מה יהיו המסמכים שאצטרך להגיש וכמה זמן בערך יקח התהליך? אם זה משנה, אני לא מתכוונת לגור ברומניה.
    והאם ידיעת השפה היא חובה ? כי אני לא דוברת את השפה בכלל. עד כמה זה ישפיע?

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.