דרכון רומני - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
  • מקס

נשלח ע"ימקס 16:27, 10 בדצמבר 2013

שלום רב סבי נולד בשנת 1921 בשטח דאז בשליטת רומניה (כיום שטח מולדובה) ויש ברשותי את תעודת הלידה המקורית שלו (הסבא לא בחיים). משפחתי עלה ממולדובה (אז עוד בריה"מ) ב 1991 ואין לאף אחד מאיתנו אזרחות מולדבית או רומנית. ברשותי תעודת הלידה המקורית שלי גם כן. האם יש לי סיכוי לקבל דרכון רומני? מה התהליך שאני צריך לעבור בשביל זה? האם אזרחות מולדבית שאני יכול להוציא תעזור לתהליך? תודה רבה מראש על התשובות

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

חיים ינאי עו"ד,מנהל הפורום

13:21, 12 בדצמבר 2013

הצאצא של הסבא זכאי לבקש החזר אזרחות רומנית לסבא לאחר מותו, כשהסבא יוכר כאזרח רומני גם אותו צאצא יכול לבקש לעצמו אזרחות רומנית ולאחר מכן הילדים שלו.
    רק לאחר הוצאת אזרחות ורישום פרטים אישיים ברומניה ניתן להגיש בקשה לדרכון רומני.
    האזרחות המולדבית במידה וקיימת לא עוזרת לתהליך אלא מפריעה לו.

תגובה
  • 18:25, 15 במרץ 2014

שלום מקס גם לי יש מקרה מאוד דומה, מאיפה היה סבך במולדובה? האם הצלחת להוציא אזרחות?

תןדה!

דני

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.